کشف ۵۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در استان مرکزی

رئيس پليس امنيت اقتصادي استان از کشف ۵۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش تقریبی ۱۱ میلیارد ریال از منازل و کارگاه های تولیدی، در عملیات های مختلف ماه گذشته این پلیس در سطح استان خبر داد.

به گزارش  نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ ” محمد عقیل سلگی” رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گفت: پلیس پرچمدار امنیت اقتصادی در جامعه می باشد و بی تردید به منظور تحقق اهداف متعالی اقتصاد مقاومتی و نیز رشد و شکوفایی روز افزون ایران اسلامی، از هیچ تلاش و کوششی دراین زمینه دریغ نخواهد کرد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: برهمین اساس و به منظور تحقق اهداف شعار سال۱۴۰۰و پیشگیری از استفاده غیرقانونی از انرژی گران بهای برق، از ابتدای سال جاری با تعامل فراگیر، مبارزه قاطع با فعالیت غیرقانونی افراد در استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق، در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به کشف ۵۴ دستگاه  استخراج ارز دیجیتال( ماینر) قاچاق از منازل و کارگاه های مختلف تولیدی استان مرکزی در عملیات های مختلف ماه گذشته پلیس امنیت اقتصادی استان  مرکزی اظهارداشت: ۷ متهم دستگیر شده در این عملیات ها نیز پس از تشکیل پرونده مقدماتی، برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شده اند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی در پایان با اشاره به ارزش۱۱ میلیارد ریالی دستگاه های قاچاق کشف شده در این مدت افزود: پلیس براساس قانون، همچنان با هرگونه اخلال در روند اقتصادی کشور، برخورد قاطع کرده  و از تمامی ظرفیت های موجود  به منظور ارتقاء روز افزون امنیت اقتصادی بهره خواهد برد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *