نواخته شدن زنگ انقلاب در ساوه

طی مراسمی با حضور فرمانده محترم ناحیه مقاومت بسیج ساوه وحجت الاسلام رحیمی امام جمعه ساوه، سرپرست محترم فرمانداری و مسئولان شهرستان زنگ انقلاب در مدرسه آوا نواخته شد.

امام جمعه ساوه در این مراسم با تبریک فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: امام راحل با مدیریت یک حرکت خدایی باعث بوجود آمدن این انقلاب شد و فصل جدیدی از حکومت به شکل دینی را برای مردم به ارمغان آورد.

حجت الاسلام جعفر رحیمی با بیان اینکه دهه فجر در اوایل انقلاب بعنوان ایام سرنوشت ساز شمرده می شد، افزود: در روزهای سرنوشت ساز انقلاب مردم با پشتیبانی از ولایت فقیه زمان موانع را از سر راه برداشتند و انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زدند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین علل پیروزی انقلاب وظیفه شناسی امام بود، بیان کرد: امام راحل با کرامتی که از قرآن آموخته بود با ملت برخورد می‌کرد و توانست این قیام بزرگ را رهبری کند.

امام جمعه ساوه اضافه کرد: امام خمینی (ره) خود را شاگرد قرآن می‌دانست و بیانات و سکناتش قرآنی بود و با توجه به اینکه قرآن وعده پیروزی داده است، موفق شد مردم را از ظلم و ستمی شاهنشاهی رهایی ببخشد.

وی با بیان اینکه هر کاری با اراده و حرکت جهادی و انقلابی عملیاتی می‌شود، گفت: در آن زمان برخی ها به امام می گفتند شما در مقابل این حکومت شکست خواهید خورد اما امام راحل فعل توانستن را به زیبایی صرف کرد و به همه ما آموخت که خواستن توانستن است.

حجت الاسلام رحیمی اضافه کرد: رزمندگان ما هم در ایام هشت سال دفاع مقدس با اقتدا به همین فعل توانستند به دستاوردهای بزرگ برسند و برای اولین بار در تاریخ در جنگ هیچ بخشی از ایران جدا نشد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =