راه‌اندازی ۲۰۰ آشپزخانه «اطعام مهدوی» در استان مرکزی/۴۵۶۰۹ بسته غذایی بین نیازمندان توزیع می شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی با اعلام برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان از برپایی ۲۰۰ آشپزخانه «اطعام مهدوی» در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: توزیع غذای گرم، افطاری ساده و بسته‌های معیشتی، راه‌اندازی و افتتاح آشپزخانه اطعام مهدوی همزمان با ماه مبارک رمضان در سطح استان از برنامه‌های این اداره در ماه مبارک رمضان است.

مومنی اظهار کرد: ۲۰۰ آشپزخانه اطعام مهدوی در استان مرکزی با همکاری مراکز نیکو کاری، خیرین و موکب های ستاد عتبات عالیات راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۹۰ هزار غذای گرم تهیه و با حفظ عزت نفس و کرامت بین خانواده های نیازمند توزیع خواهد شدد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی با تأکید بر هدف‌گذاری تهیه و توزیع ۴۵ هزار و ۶۰۹ سبد غذایی، تصریح کرد: در همین راستا دو میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان خیرین برای خرید برنج کمک کرده‌اند و همین میزان هم کمیته امداد برای تهیه سبد غذایی هزینه خواهد کرد.

مومنی خاطرنشان کرد: جذب حامی طرح اکرام ایتام و محسنین اجرای طرح مفتاح‌الجنه با حضور مسئولان و خیران جهت بازدید از منازل مددجویان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط امداد و مراکز نیکوکاری نیز از دیگر برنامه‌های مهم این ایام است.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *