پشت پرده حرف های دختر هاشمی رفسنجانی چیست ؟!

پس از پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل نظام مردمسالار دینی در ایران ، ده ها مرکز و کانون در امریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی به وجود آمد ؛ تا با جمهوری اسلامی ایران مبارزه کنند و نگذارند " اسلام ناب محمدی " رونق بگیرد و مردم جهان از استکبار جهانی رویگردان شوند.

به گزارش نارخبر؛ علی شیرازی طی یادداشتی نوشت: یکی از روش های دشمنان در این میدان ، نفوذ بر روی فکر مسئولین بود . برای اثرگذاری ، گاهی به سراغ فرزندان آنان می رفتند ؛ تا محاسبات مسئول را عوض کنند . 

   فائزه هاشمی ، چه به عنوان فرزند رئیس جمهور وقت ، چه به عنوان نماینده مجلس وقت و مدیر مسئول روزنامه زن ، سوژه مناسبی بود که انتخاب شد و برخی افراد با نفوذ در روزنامه وی ، پل ارتباطی غربی ها با فائزه شدند .

   فائزه ، اقرار می کند : مسعود بهنود مشاور من در روزنامه زن بود . ایشان مدت ها قبل از انتشار زن ، کلاس های آموزشی برای تحریریه گذاشت .

   هاشمی رفسنجانی هم می گوید : دیدم افرادی که مناسب نیستند ، در روزنامه اش کار می کنند .

   امام خامنه ای در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ فرمودند : نفوذ برای این است که این محاسبات در ذهن مسئولین عوض بشود . آن وقت ، وقتی نتیجه این بشود که فکر مسئولین و اراده مسئولین در مشت دشمن قرار بگیرد ، دیگر لازم نیست دشمن بیاید دخالت مستقیم بکند ؛ نه ، مسئول کشور همان تصمیمی را می گیرد که او می خواهد .

   حداقل درباره فائزه ، این نفوذ کارساز شد و خودش گفت : من ذاتا تند هستم و قابل کنترل نیستم . اعتقاد دارم که باید حقیقت را بگویم ، حتی اگر گزنده باشد .

   طبیعی بود که گام را فراتر نهد و وارد گود بعدی شود :

   ۱. دوست داشتم آقای ترامپ انتخاب شود ، به خاطر فشارهایی که بر ایران می آورد ، بالاخره شاید یک تغییر سیاسی اتفاق بیفتد .

   ۲. تنها راه بازگشت سپاه به پادگان ها این است که در لیست تحریم ها باقی بماند . چیزی که از سپاه نصیب جامعه ایران می شود ، منفی است و باید متوقف شود .

   ۳. حضرت محمد پول های حضرت خدیجه را حرام کرده است .

   ۴. اگر امیر انتظام را مظلوم و نماد مظلومیت ببینیم ، اصلا امام حسین را نمی توانیم در چارچوب مظلومیت و چنین نمادی مطرحش نمائیم .

   کسی که حرف های سران رژیم غاصب صهیونیستی و سران کاخ سفید و پنتاگون را مرور کند ، هرگز تفاوتی بین آنان با سخنان فائزه نمی بیند .

   این یک روی سکه است . روی دیگر آن این است که چرا این حرف ها ، زمانی از زبان وی صادر می شود ، که :

   ۱. مرکز صهیونیست ها در اربیل عراق ، توسط سپاه هدف قرار می گیرد .

   ۲. انقلاب مردم غزه و کرانه باختری اوج می گیرد و صهیونیست ها را دچار ترس و وحشت و اضطراب می کند .

   ۳. در آستانه روز قدسیم و بناست در سال جدید که کرونا در سراشیبی سقوط است ، راهپیمایی جهانی علیه اسرائیل با شکوه مضاعف برپا شود .

   آیا فائزه هاشمی ، نمی فهمد که حرف هایش ، گستاخانه عظمت دین ، پیامبر اسلام ( ص ) و امام حسین ( ع ) را نشانه گرفته است ؟

   آیا فائزه نمی داند که ترامپ قاتل سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است ؟

   آیا فائزه نمی داند که ترامپ دشمن ملت ایران است ؟

   آیا فائزه نمی داند که نظام مردم سالار دینی ، با رای ملت ایران شکل پذیرفته است ؟

   آیا فائزه نمی داند ، اگر سپاه نبود کشور هم نبود ؟

   آیا فائزه نمی داند ، امیر انتظام جاسوس بود و بر بازرگان اثر گذاشت و به دنبال انحلال مجلس خبرگان بود ؟

   امام خمینی ( ره ) در تاریخ ۲۴ خرداد ۱۳۶۰ فرمودند : قضیه طرح آنکه مجلس خبرگان منحل بشود که در زمان دولت موقت این طرح شد و بعد هم معلوم شد که اساسش از امیر انتظام بوده و آن مسائل .

آن وقت آمدند آقایان پیش ما ؛ همه این آقایانی که ، آقای بازرگان و رفقایش گفتند : ما خیال داریم این مجلس را منحلش کنیم . من گفتم : شما چه کاره هستید اصلش که می خواهید این کار را بکنید ! شما چه سمتی دارید که بتوانید مجلس منحل کنید ؟ پا شوید بروید سراغ کارتان . وقتی دیدند محکم است مسئله ، کنار رفتند .

   امام بزرگوارمان در ادامه فرمودند : من می خواهم به شما آقایان بگویم که بیدار باشید و هوشیار ! دشمن های شما پشت همین دروازه های تهران و دروازه های ایران هستند . در داخل این کشور هم دشمن های ایران هستند . یک دسته دشمن نیستند ؛ ( عده ای ) از روی نادانی کار دشمن را می کنند .

   امام خامنه ای در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۹۵ فرمودند : دشمنان عامل دارند ؛ این که قابل انکار نیست . ملت ، ملت بزرگی است . ملت خوبی است . اما در درون ملت – مثل همه ملت های دیگر – آدم های غریب پرست ، سست عنصر ، مادی و فریب خور هستند .

   ایشان در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۵ می فرمایند : ” دشمن امروز مشخصا عبارت است از امریکا ، انگلیس ، زرسالاران بین المللی ، صهیونیست ها و دنباله هایشان ؛

حالا دنباله هایشان خیلی اهمیت ندارند ، ارزشی ندارند که آدم اسم از آن ها بیاورد . “

   دشمن اصلی در پشت صحنه ؛ انقلاب ، دین ، ارزش ها و نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته است . عده ای نیز فریب خورده و در روی صحنه ، در زمین دشمن بازی می کنند و حرف او را تکرار می کنند .

   معظم‌ له در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۷ می گویند : امروز دشمنان به زوایای زندگی من و شما ملت انقلابی ، با دقت دارند نگاه می کنند که شاید نقطه ضعفی پیدا کنند و از آنجا نفوذ کنند ؛ این مناطق نفوذ دشمن را شناسایی کنید . در مقابل آنها صف آرایی کنید .

   مرادمان در تاریخ ۶ دی ۱۳۹۶ فرمودند : باید حدس بزنید دشمن چه کار می خواهد بکند .

   در آستانه روز قدس ، دشمن از زبان فائزه ، حرف هایی می زند، که ذهن ها را متوجه مباحثی غیر از مبارزه با رژیم اشغالگر قدس نماید . 

   فائزه بداند یا نداند ، مهم نیست . او در راهی قدم گذاشته که خواسته دشمن را عملی می کند و تکلیف ماست در مقابل طرح دشمن صف آرایی کنیم و نگذاریم خواسته دشمنان اسلام و ایران محقق شود .

دانا

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *