واکنش رسانه‌های اسرائیلی به سفر بشار اسد به تهران

رسانه‌های اسرائیلی به سفر بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه به ایران واکنش نشان دادند.

به گزارش نارخبربه نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های اسرائیلی در واکنش به سفر بشار اسد رئیس جمهور سوریه به تهران اعلام کردند این سفر نشان می‌دهد اتحاد میان ایران و سوریه باقی خواهد ماند و قدرتمندتر خواهد شد.

اسد روز یکشنبه در سفر به تهران با امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان دیدار کرد.

روابط تاریخی فی‌مابین سوریه و ایران و همکاری‌های دوجانبه و هم‌اندیشی مشترک درباره مسایل و مشکلات و چالش‌های پیشِ‌روی منطقه علاوه بر مواضع و مسایل مورد توجه مشترک و آخرین تحولات اوضاع در عرصه‌های منطقه‌ای بین‌المللی در این دیدار مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار آقای بشار اسد رئیس‌جمهور سوریه و هیئت همراه، مقاومت و ایستادگی ملت و نظام سوریه و پیروزی در یک جنگ بین‌المللی را زمینه‌ساز افزایش اعتبار و سرافرازی سوریه دانستند و تأکید کردند: با توجه به روحیه و نشاط و اراده بالا در شخص رئیس‌جمهور و دولت ایران برای گسترش همکاری‌ها با سوریه، باید تلاش کرد روابط دو کشور بیش از گذشته ارتقاء یابد.

رهبر انقلاب با اشاره به موفقیت‌های بزرگ سوریه در میادین سیاسی و نظامی گفتند: سوریه امروز، سوریه قبل از جنگ نیست، اگرچه آن زمان خرابی‌ها نبود اما احترام و اعتبار سوریه اکنون بسیار بیشتر از گذشته است و همه به این کشور به‌عنوان یک قدرت نگاه می‌کنند. جزئیات بیشتر

انتهای پیام/+

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *