سومین مرحله از طرح ظفر پلیس در ۱۳۹ نقطه از استان مرکزی اجرا شد

معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان از اجراي بیست و سومین مرحله از اجراي طرح ظفر در ۱۳۹ نقطه از استان خبر داد و گفت:در اجراي اين طرح ۳۸۹ نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند.

به گزارش  نارخبر؛ به نقل ازدیار آفتاب؛سرهنگ” احمد رضا چگنی” در تشریح این خبر بیان داشت: در ادامه طرح های امنیت بخش پلیس و با توجه به برآوردهای اجتماعی انجام شده از میزان فراوانی جرایم و درخواست ها و گزارش های مردمی از سامانه های تلفنی ۱۱۰ و ۱۹۷، بیست و سومین مرحله از طرح ظفر در استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح عملیاتی که به مدت سه روز با بهره گیری از ظرفیت های پلیس در استان اجرا شد، تعداد ۱۳۹ منطقه مورد پاک سازی قرار گرفت.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود:‌ در اجرای این طرح در حدود ۲۸ کیلو و ۶۸۶ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۳۵ توزیع کننده و خرده فروش و ۹۵ معتاد متجاهر نیز دستگیر شدند.

سرهنگ چگنی ادامه داد : ‌همچنین در اجرای این طرح ۸۱ نفر سارق نیز دستگیر و در اعتراف آنان ۱۰۸ فقره انواع سرقت کشف شد.

وی با اشاره به کشف ۳ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح در استان مرکزی بیان داشت: در این عملیات ها تعداد ۱۶نفر قاچاقچی کالا دستگیر و تعداد ۱۹ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۱۶ پرونده نیز در این رابطه تشکیل شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: همچنین در این طرح بیش از ۶ هزار و ۱۳۲خودرو اعمال قانون شد و تعداد ۷۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

چگنی ادامه داد: در اجرای این طرح تعداد۹۶ نفر به دلیل داشتن برگه جلب ،۳ نفر از اراذل و اوباش و ۶۳ نفر به دلیل سایر جرایم دستگیر شدند و تمامی دستگیرشدگان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان تلفن های ۱۱۰ و ۱۹۷ را مهم ترین پل های ارتباطی پلیس با مردم خواند و گفت: این سامانه های ارتباطی در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و پاسخگویی به انتقادها، پیشنهادها، نقطه نظرات از عملکرد پلیس است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *