تناقضات «احسان کرمی» و «برزو ارجمند»؛ از اعتراض به « سلام فرمانده» تا شرکت در عروسی خواننده لس‌آنجلسی!

احسان کرمی که در زمان برگزاری اجتماع سلام فرمانده با انتشار پستی به آن اعتراض کرده بود اکنون در عروسی یک خواننده لس‌آنجلسی در آمریکا شرکت کرده و تصاویر آن در فضای مجازی منتشر شده است.

به گزارش نارخبر؛ به نقل از فارس پلاس:‌ «احسان کرمی» یکی از هنرپیشه‌های سینما پس از برگزاری همایش «سلام فرمانده» پستی در اینستاگرام خود علیه این اجتماع مردمی منتشر کرد. در بخشی از این متن نوشت: « این اجتماع خانوادگى حتما بیانگر جهت گیرى بخشى از جامعه ایران است اما یک سوال بنیادین ذهن مرا مشغول کرده! کدام بخش و کدام جهت؟ برگزار کنندگان و شرکت کنندگان محترم در این همایش اگر از معتقدان به دین مبین اسلام و مذهب تشیع هستند چرا در شب شهادت امام جعفر صادق(ع) رییس مذهب جعفرى این گردهمایى را ترتیب دادند و مرد و زن در کنار هم ایستادند و سرود خواندند؟ اگر هم داراى عرق ملى و تعصب میهنى هستند چرا در روزهایى که مردم آبادان و به تبع آن بسیارى از مردم ایران عزا دارند این همایش را سامان دادند؟»

اکنون تصویری در فضای مجازی منتشر شده است که همین بازیگر در مراسم عروسی منتسب به یکی از خوانندگان لس آنجلسی شرکت کرده است. آن هم در روزهایى که به تعبیر خود مردم آبادان و به تبع آن بسیارى از مردم ایران عزا دارند.

راضیه جباری خبرنگار رادیو و تلویزیون با انتشار مطلبی در این باره نوشت: « برزو ارجمند و احسان کرمی از طرفی در صفحه شخصی خود اعلام می‌کنند که تبلیغات نمایشِ در حال اجراشون رو به‌خاطر همدردی با مردم آبادان به خاطر فضای شاد آن متوقف کرد‌ه‌اند! و از طرفی به همراه همسران خود در مراسم عروسی #ساسی_مانکن شرکت می‌کنند…

اینکه چطور می‌توانند این‌گونه دروغ‌ بگویند به کنار!  جالب اینجاست احسان کرمی معترضِ همیشه در صحنه چندروز پیش به اجرای سرود #سلام_فرمانده در ورزشگاه آزادی انتقاد کرد و نوشت: “”چطور میتوانیم خود را ملت ایران بدانیم وقتى غم هایمان را مشترک ندانیم و در شادى ها شریک نباشیم؟… چرا عده‌اى می‌خواهند ما همدل نباشیم؟

آقای کرمی چطور خود را از ملت ایران می‌دانی وقتى غم هموطنت پشیزی برای شما ارزش ندارد؟
خسته نشده‌اید از این همه تناقض و دورویی!»

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *