سردار فدوی: مسئولان برای انتقال نسل به نسل ارزش‌ها باید برنامه داشته باشند / دولت در طرح اقتصادی جرات به خرج داد

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: همه مسئولان باید برنامه داشته باشند تا انتقال نسل به نسل ارزش‌های انقلاب صورت گیرد تا آیندگان بدانند در سال ۴۲ در دل‌ها و عمل‌ها چه بر مردم این شهر گذشت.

به گزارش  نارخبر؛ به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار علی فدوی ظهر یکشنبه در سخنانی که انتهای راهپیمایی ۱۵ خرداد پیشوا ایراد کرد، گفت: ۴۳ سال است که در عیان‌ترین وجه ممکن، جبهه شیطان بزرگ در برابر جبهه انقلاب اسلامی ایستاده است، اما قیامی که بر اساس آموزه‌های اسلامی شکل گرفته و اثرات آن تا پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی تداوم داشت با پشتوانه مردم، بر تمامی توطئه‌ها غلبه می‌کند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی و با وجود تلاش‌های متعدد، آمریکا و همراهان او با شکست مواجه شدند، افزود: در طول این سال‌ها، مردم ایران نه تنها در برابر هجوم همه جانبه جبهه کفر و ظلم ایستاده بلکه سال‌های طولانی است که آن‌ها دنبال ما هستند تا علیه آنان اقدامی‌نکنیم، مقاومت مردم ایران باعث شده تا اقدامات مادی و دنیایی دشمنان بسیار بیشتر شود.

وی نتیجه دشمنی‌های آمریکا را شکست همه جانبه دانست و گفت: نتیجه این شیطنت‌ها همواره به نفع ایران اسلامی رقم خورده است، اگر جبهه حق با نیت خدایی به وجود آید و مردم تمام قد و با صدق و اخلاص پای کار باشند، خداوند ضمانت کرده که جیهه حق پیروز است و هیچ‌گاه حزب شیطان و جبهه باطل پیروز نیست.

فدوی به بازخوانی قیام ۱۵ خرداد ۴۲ پرداخت و گفت مردم در سال ۴۲ و در حالی که امکانات ارتباطی امروز وجود نداشت و می‌دانستند پایان این راه شهادت است، در دفاع از مرجعیت کفن پوشیدند، این عشق و ارادت مردم باعث شده تا در ۴۳ سال گذشته با وجود تمام خباثت‌ها، خبیثان دنیا نه تنها از عهده مطامعی که دنبال آن بوده‌اند برآیند، بلکه همواره در مقابله با ایران اسلامی شکست خورده هستند و امروز بر این شکست اعتراف کرده‌اند.

این مقام نظامی با تاکید بر این که تقوا و عمل به تکالیف الهی هر روز باید نسبت به روز قبل بیشتر باشد، گفت: هر روز علم و تکنولوژی ما افزایش می‌یابد و متناسب با آن نیز تکالیف ما سنگین‌تر می‌شود، باید ارزش‌های انقلابی به نسل جوان منتقل شود، همه مسئولان باید برنامه داشته باشند تا انتقال نسل به نسل ارزش‌های انقلاب صورت گیرد تا آیندگان بدانند در سال ۴۲ در دل‌ها و عمل‌ها چه بر مردم این شهر گذشت و شهادت‌ها چگونه اتفاق افتاد، رخدادی که در دفاع مقدس و جریان دفاع از حرم نیز بین مردم متبلور شد و رشادت‌های بسیاری را در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار گذاشت.

وی با اشاره به جنگ نرم و تبلیغاتی دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: دشمن در این جنگ عقاید جوانان را هدف قرار داده است، دشمن مغز جوانان ما را مورد تهاجم قرار داده، اما چون آنان باطل هستند، خداوند نقشه‌های آنان را ناکام گذاشته است البته ما نیز باید تلاش کنیم تا با اقدامات فرهنگی مناسب، این توطئه‌ها را بیش از پیش خنثی کنیم.

فدوی با بیان این که تمام افتخارات کشور با پشتوانه مردمی حاصل شده است، اضافه کرد: قطعاً مشکلات اقتصادی کشور با پشتوانه مردمی حل خواهد شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *