گردهمایی بانوان خادمیار و یاوران رضوی شهرستان ساوه

گردهمایی بانوان خادمیار و یاوران رضوی شهرستان ساوه در روز پنج شنبه در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱۹ در سالن سلمان ساوجی ارشاد ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار گردید

به گزارش نارخبر؛ آقای طباطبایی مسئول کانون خادمیاران رضوی ،در خصوص خدمت در کانون های خادمیاری شهرستان ساوه و خدمت به مردم بیان داشتند:
خدمت به خلق الله اولویت جامعه باشد.
یکی از نقاط قوت اخلاق اسلامی توجه به انسانها و حس همکاری هست. نگاهی به آیات الهی این را ثابت می‌کند هیچ امری از نیکی به دیگران سبب تقرب به خدا نمی‌شود زیرا انبیا الهی همیشه در خدمت مردم بوده اند.
بیشترین سفارش قرآن کریم در مورد کسانی که نیکی می‌کنند این است که خداوند آنها را دوست دارد و کسانی که در راه خدمت قدم برمی‌دارند خداوند بهشت را نصیب آنها می‌کند.
هپچنین امام صادق علیه السلام میفرمایند:
برآورده کردن حاجت مسلمان ثواب هفتاد طواف را دارد.

پخش کلیپ از سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ولایت امام رضا علیه السلام

همچنین با بیانات آقای فضل اللهی مجلس ادامه پیدا کرد
ایشان بیان داشتند :
امام رضا متعلق به تمام بنده های خدا است
و روایتی در این خصوص بیان داشتند :شیخ بها معمار حرم امام رضا هست صحن عتیق و سقاخانه و … ساخته و پرداخته شیخ بها است . این بزرگوار فیلسوف و مورخ و حدیث شناس بود.
سپس فرمودند که حرم امام رضا شیعه و سنی ندارد ،عاشق و گناهکار ندارد.
در ادامه سخنانشان در خصوص هتک حرمت صورت گرفته در فیلم عنکبوت مقدس ، بیان داشتند:
در چهل سال قبل انقلاب به یک ایرانی در جشنواره کن فرانسه جایزه دادند ،سینمایی که درآن ابتذال و رفتار جنسی و مزاحمت و رقص و آواز بود غیر از انسانیت و شرف ایشان در مورد عنکبوت مقدس بیان داشتند این فیلم در اردن تصویر برداری شده است و تصاویرش در کوچه و پس کوچه های اردن گرفته شده است
بازیگر آن زهرا ابراهیمی سابقه خوبی در ایران نداشت ؛ایشان ۵۰ میلیارد تومان بابت فیلم دستمزد گرفتند که ستاره های هالیود این دستمزد را در کارنامه خود ندارد.این کارگردان طواف تمام قسمت های مشهد دور حرم را به عنکبوت تشبیه کرده است و الان بعد ۴۰ سال ۴۱ نفر در جشنواره کن جایزه گرفتند و این موضوع بسیار عجیب است.
ایشان بیان داشتند : امام حسین علیه السلام را در کربلا دوره کردند و ۳۰ هزار نفر او را زدند ،۳ روز بدن آن حضرت زیر آفتاب گرم کربلا بود .طوری که وقتی حضرت زینب آمدند و بدنبال بزرگوارشان را نشناختند و این ذکر را گفتند ( برادر من تویی پسر مادر من تویی ؟)
چرا بدن ۳ روز در آفتاب ماند؟ چون می‌خواستند آثاری از سید الشهدا نماند ؛اما نتوانستند به خواسته شان برسند.
پس وظیفه ما این است که در مقابل این حجم از توهین سکوت ننماییم.

قرائت میثاق نامه امام رضا علیه السلام

اجرای گروه سرود شاهزاده حسین علیه السلام

به قید قرعه به پنج نفر از حاضرین در برنامه، سفر زیارتی مشهد مقدس اهدا شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =