اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در تهران/ خادمی امام رضا(ع) شرف ماست

اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها تحت عنوان «اجتماع بزرگ ولایت عشق» در اعتراض به اهانت به امام رضا (ع) امروز جمعه ۲۰ خرداد در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش نارخبر به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در آستانه ولادت امام علی بن موسی الرضا(ع) هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و در اعتراض به اهانت به ساحت مبارک آن امام همام، امروز جمعه ۲۰ خرداد در دانشگاه تهران برگزار شد. 

در این همایش، که به‌طور زنده از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پهش شد، اقشار مختلف مردم از سنین گوناگون و همراه خانواده‌ها حضور داشتند.

حضور گسترده دسته‌جات هیئات و مساجد از اقصی نقاط مختلف شهر تهران در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها شکوه خاصی به این اجتماع مردمی بخشیده بود.

انبوه پرچم‌های مزیّن به نام حضرت ثامن الحجج(ع) ، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و نیز پرچم‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از سوی جمعیت شرکت‌کننده در همایش امام رضایی‌ها به چشم می‌خورد.

قرائت صلوات مخصوصه حضرت امام رضا(ع) و ذکر توسل و مناجات با آن حضرت از جمله برنامه‌های همایش اجتماع امام رضایی‌ها در دانشگاه تهران است.

ادای احترام تهرانی‌ها به سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شعارهای هماهنگ و نیز نمایش تصویر وی از دیگر بخش‌های قابل توجه این اجتماع مردمی است.

در ادامه، گروه نقاره‌زنی آستان امام‌زادگان «آقا علی عباس و محمد» به نقاره‌زنی پرداختند.

انبوه جمعیت حاضر در دانشگاه تهران به همسرایی «خادمی امام رضا(ع) شرف ماست» و مدح آن حضرت پرداختند که توسط محمدحسین پویانفر مداح اهل بیت(ع) اجرا شد.

فریاد «لبیّک یا خامنه‌ای» در بخشی از مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها در دانشگاه تهران طنین‌انداز شد.

 در ادامه، جمعیت شرکت‌کننده از سنین گوناگون در این اجتماع مردمی،‌ سرود «سلام فرمانده» را قرائت کردند.

علیرضا زاکانی شهردار تهران و حجت الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از چهر‌ه‌های حاضر در این اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها بودند.

انتهای پیام؛

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *