تاسیسات زیرساختی شهرک صنوف مزاحم در ساوه ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

معاون عمرانی شهرداری ساوه گفت: تاسیسات زیرساختی پروژه شهرک صنوف مزاحم ساوه بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش نارخبر به نقل از ایرنا، «حسن افشاری» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: پروژه مشارکتی بازارچه سنتی شهرداری با سرمایه گذار بخش خصوصی ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با بیان اینکه این پروژه در مرکز شهر ساوه در حال ساخت است، افزود: با پایان عملیات سفت کاری این پروژه هم اکنون وارد فاز نازک کاری و نما شده که امید است با توجه به تلاش سرمایه گذار بخش خصوصی این بازارچه تا مهرماه سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسد.

معاون عمرانی شهرداری ساوه به دیگر پروژه های عمرانی در حال اجرای شهرداری اشاره کرد و گفت: هم اکنون پروژه کمربندی جنوبی این سهر به طول سه کیلومتر با ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.

وی ادامه داد: همچنین چهار کیلومتر از پروژه ۹ کیلومتری کمربندی شرق ساوه نیز با پایان عملیات زیرسازی آماده جدول گذاری است که ۲ کیلومتر آن جدول گذاری شده است.

افشاری به پروژه شهرک صنوف مزاحم اشاره کرد و ادامه داد: هم اینک در این پروژه ۷۰ درصد عملیات خاکبرداری، ۶۰ درصد جدولگذاری و ۵۰ درصد تاسیسات زیرساختی در حال اجرا است.

معاون عمرانی شهردار ساوه گفت: از جمله اقدامات مجموعه مدیریت شهری در راستای مناسب سازی معابر می‌توان به ۱۰ هزار متر مربع عملیات کفپوش معابر در شهر اشاره کرد.

افشاری پیشرفت ۷۵ درصدی پروژه دیوار ساحلی به طول ۵۰۰ متر، اجرای ۱۵ کیلومتر جدولگذاری معابر خاکی سطح شهر، پیشرفت ۶۵ درصدی پل کمربندی جنوب، عقد قرارداد جهت تکمیل ساختمان جدید و پارک خطی شهرک علوی را از دیگر پروژه های عمرانی در دست اجرای شهرداری ساوه عنوان کرد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *