وزیر ارشاد: درباره فیلم برادران لیلا مُرّ قانون را رعایت کردیم

محمد‌مهدی اسماعیلی با اشاره به تصمیم سازمان سینمایی درباره فیلم برادران لیلا گفت: پیش‌تر اعلام کردیم طبق قانون عمل خواهیم کرد و دوستانمان در سازمان سینمایی بررسی‌های کاملی انجام دادند.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز چهارشنبه (۱ تیر) در حاشیه جلسه هیئت دولت، در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیم سازمان سینمایی درباره فیلم برادران لیلا  اظهار داشت: چند هفته پیش در حیاط دولت اعلام کردم ما طبق قانون عمل خواهیم کرد و قانون نیز در این زمینه مشخص بود. دوستانمان در سازمان سینمایی بررسی‌های کاملی انجام دادند و اصرار من بر این بود که حتما مر قانون را رعایت کنند. 

وی افزود: این بیانیه و اعلام نظر مبتنی بر این بررسی‌ها بوده و مجموعه افرادی که در این تصمیم گیری بودند، متفق القول به وقوع تخلف اعتقاد داشتند. ممکن است سال‌های قبل مجموعه وزارت ارشاد و سازمان سینمایی به هر دلیلی در این موضوعات منفعل عمل می‌کرده است، اما بنای ما این است در دوره جدید مطابق قانون عمل کنیم. 

وزیر ارشاد درباره ابلاغیه پرداخت ۲۰ درصد افزایش قیمت بلیط به گروه‌های نمایشی در تئاتر شهر، گفت: این ابلاغیه حتما بررسی و جلسه بعد در مورد آن توضیح خواهم داد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *