آغاز طرح ملی امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمر در استان مرکزی

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: طرح ملی امداد و نجات تابستانه همزمان با سراسر کشور از ابتدای تیرماه آغاز و به مدت ۱۰۰شبانه‌روز ادامه دارد.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرگزاری فارس از اراک عبدالکریم شعبان زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: طرح ملی امداد و نجات تابستانه همزمان با سراسر کشور از ابتدای تیرماه آغاز و به مدت ۱۰۰ شبانه‌روز ادامه دارد.

وی افزود: همزمان با شروع فصل تابستان و افزایش میزان تردد جاده ای باهدف کنترل ،کاهش اثرات  حوادث احتمالی و ایجادآرامش مسافران، طرح ملی تابستانه امداد و نجات همزمان با سراسر کشور از ابتدای تیرماه در استان آغاز به کار کرد و تا پایان هفته اول مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان مرکزی ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی در این طرح تابستانه با بکارگیری تمام توان امدادی خود اعم از ۱۰۰ نفر روز پرسنل، نجاتگران تخصصی و عوامل امدادی، بیش از ۳۰ دستگاه آمبولانس، ۱۳ دستگاه خودروی نجات سایر ناوگان امدادی به کار خود ادامه خواهد داد.

شعبان زاده تصریح کرد: هلال احمر در کنار سایر سازمان‌ها،همچون مدیریت بحران استانداری، نیروی انتظامی، پلیس راهور، اورژانس،آتش نشانی و امدادخودرو با ۱۳ پایگاه امداد جاده ای در سطح استان آماده ارائه خدمات امدادی به هموطنان عزیزاست. 

وی بیان کرد: در این طرح علاوه بر۱۳ پایگاه ثابت،۱ پایگاه کوهستان،۱ تیم واکنش سریع و ۲ پست امداد و نجات موقت در شهرستان های ساوه و دلیجان نیز با آمادگی کامل،به ارائه خدمات به هم نوعان خود خواهد پرداخت.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *