هفتمین مرحله از طرح ظفر پلیس در ۸۱ نقطه از استان مرکزی اجرا شد

فرمانده انتظامي استان از اجراي هفتمین مرحله از اجراي طرح ظفر در ۸۱ نقطه از استان خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين طرح ۲۸۰ نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند.

به گزارش  نارخبربه نقل از دیار آفتاب سردار”حسن مفخمی شهرستانی”در تشریح این خبر بیان داشت: در ادامه طرح های امنیت بخش پلیس و با توجه به برآوردهای اجتماعی انجام شده از میزان فراوانی جرایم و درخواست ها و گزارش های مردمی از سامانه های تلفنی ۱۱۰ و ۱۹۷، هفتمین مرحله از طرح ظفر در استان مرکزی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح عملیاتی که به مدت سه روز با بهره گیری از ظرفیت های پلیس در استان اجرا شد، تعداد ۸۱ منطقه مورد پاکسازی قرار گرفت.

 فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود:‌ در اجرای این طرح در حدود ۳۳ کیلو و ۵۸۴ گرم انواع مواد مخدر کشف و ۳۳قاچاقچی و خرده فروش و ۵۱ معتاد متجاهر نیز دستگیر شدند.

سردار مفخمی شهرستانی ادامه داد : ‌همچنین در اجرای این طرح ۶۷ نفر سارق نیز دستگیر و در اعتراف آنان ۱۵۴ فقره انواع سرقت کشف شد.

وی با اشاره به کشف ۶۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در اجرای این طرح در استان مرکزی بیان داشت: در این عملیات ها تعداد ۲۹نفر قاچاقچی کالا دستگیر و تعداد ۱۵ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۱۴ پرونده نیز در این رابطه تشکیل شد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: همچنین در این طرح بیش از ۱۲ هزار و ۳۵۹ خودرو اعمال قانون شد و تعداد ۲۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

سردار مفخمی ادامه داد: در اجرای این طرح تعداد ۸۱ نفر به دلیل داشتن برگه جلب ، ۱۷نفر از اراذل و اوباش و ۲۲ نفر به دلیل سایر جرایم دستگیر شدند و تمامی دستگیرشدگان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 فرمانده انتظامی استان مرکزی در پایان تلفن های ۱۱۰ و ۱۹۷ را مهم ترین پل های ارتباطی پلیس با مردم خواند و گفت: این سامانه های ارتباطی در کلیه ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش ها و پاسخگویی به انتقادها، پیشنهادها، نقطه نظرات از عملکرد پلیس است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *