افتتاح یک واحد تولیدی در شهرک شهید چمران ساوه

طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولین یک واحد تولیدی در شهرک شهید چمران ساوه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش نارخبر به نقل از فارس، عصر امروز در مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی، یک واحد تولیدی در شهرک صنعتی شهید چمران ساوه افتتاح شد.

این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال راه اندازی شده است که در فاز اول برای ۱۰ نفر بصورت مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

به گفته مدیرعامل این شرکت، در این واحد صنعتی – تولیدی کلیه خدمات تراش و فرز ، CNC انجام و قطعات شرکت‌های گاز، کاغذ سازی، فنرسازی، ماشین سازی، نورد لوله و قوطی تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی در حاشیه افتتاح این شرکت با اشاره به برخی مشکلات پیش روی واحدهای صنعتی این شهرک گفت: برخی زیرساخت های این منطقه باید به سرعت تامین شود که در این راستا مراحل مناقصه و انتخاب پیمانکار انجام شده و بزودی برخی مشکلات رفع خواهد شد. 

علیرضا حیدری تفرشی گفت: در خصوص اعطای تسهیلات به سرمایه گذاران در شهرک صنعتی شهید چمران و سایر شهرک های استان، شرکت های دانش بنیان متقاضی استقرار میتوانند از امتیاز پرداخت ۱۰ درصد نقدی و مابقی بصورت اقساط ۴۸ ماهه برای دریافت زمین بهره مند شوند.

وی عنوان کرد: برای دیگر سرمایه گذاران نیز شرایط پرداخت ۲۰ درصد نقدی با اقساط ۲۴ تا ۳۶ ماهه برای مابقی قیمت نیز وجود دارد.

به گفته این مقام مسئول شرکت شهرک های صنعتی استان تامین کننده زیرساخت های مورد نیاز این شرکت ها و اصلاح معابر و راه دسترسی خواهد بود. 

پس از افتتاح این واحد مسئولان از ۲ واحد تولیدی و یک سردخانه مستقر در شهرک صنعتی شهید چمران ساوه بازدید و در گفتگو با مدیران این واحدها در جریان مشکلات و کاستی ها قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *