کشف مواد مخدر در ساوه ۱۱۹ درصد افزایش یافت

- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه از افزایش ۱۱۹ درصدی کشف مواد مخدر در مدت سه ماهه نخست سال جاری در شهرستان ساوه خبر داد.

به گزارش نارخبر و نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علی اکبر عیسی‌آبادی» افزود: یکی از اولویت‌های اصلی ماموریت‌های پلیس، برخورد جدی با سوداگران مرگ است که با سعی و کوشش نیروهای انتظامی و همکاری مطلوب شهروندان، پلیس شهرستان به صورت شبانه روز برخورد و مبارزه با تهیه و توزیع مواد مخدر را در دستور کار خود دارد. 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه به دستگیری ۱۹۵ نفر از سوداگران مرگ اشاره و بیان کرد: مقدار ۱۶۲ کیلو و ۲۷۳ گرم انواع مواد مخدر در این سه ماهه کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱۹ درصد افزایش یافته است، تعداد ۳۵۹ نفر معتاد نیز در این رابطه جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد اعزام شدند. 

وی با اشاره به اینکه با تلاش شبانه ‌روزی پلیس، کشف انواع سرقت‌ها در بازه زمانی سه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۷ درصد افزایش یافت، عنوان کرد: در این مدت ۹۱۶ فقره سرقت کشف و ۴۸۳ سارق دستگیر شد که نسبت به بازده زمانی سال گذشته ۱۳ درصد افزایش یافته است.

عیسی آبادی با اشاره به کشف ۱۴۳ میلیارد و ۳۳۲ میلیون و  ۹۰۰ هزار ریال کالای قاچاق در مدت مذکور گفت: در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کشفیات کالای قاچاق صد درصد افرایش داشته و در این رابطه ۴۵ نفر دستگیر شدند. 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به توقیف ۷۱۲ دستگاه خودرو و ۱۵۷ دستگاه موتورسیکلت متخلف به علت تشدید اقدامات انتظامی در پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر، افزود: تعداد ۶۲ واحد صنفی نیز به علت تخلفات صنفی پلمب و تعداد ۴۵۵ فقره تذکر نیز به واحد های صنفی ابلاغ شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *