دستگیری قاتل با اقدام بموقع پلیس ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری عامل درگیری منجر به قتل در بیمارستان مدرس ساوه خبر داد.

به گزارش نارخبر به نقل از  خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اراک؛ فرمانده انتظامی شهرستان ساوه درگفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما از دستگیری عامل درگیری منجر به قتل در بیمارستان مدرس ساوه خبر داد. 

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی گفت:در ساعت ۴ بامداد دو نفر جوان بعلت درگیری به بیمارستان مدرس ساوه منتقل می‌شوند که یکی از همراهان مصدومین، ضاربین را دربیمارستان شناسایی و با وی درگیر می‌شود.

وی اظهار کرد: این درگیری منجر به مصدومیت وی شده و سریعاً به اتاق عمل انتقال داده شده که به علت شدت جراحات وارده فوت می‌نماید.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با تحقیقات و بازرسی های اولیه پلیس از طرفین ۵ قبضه سلاح سرد وگرم کشف شد ادامه داد: مامورین بلافاصله در محل حاضر و فرد ضارب را که قصد فرار داشته را دستگیر که با تشکیل پرونده و دستگیری ۵ نفر دیگر از مرتبطین این قتل، با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند. 

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به همکاری خوب دستگاه قضایی برایمقابله با برهم زنندگان نظم وامنیت عمومی جامعه بیا ن داشت؛ برخورد با اراذل و اوباش خط قرمز پلیس است و هر گز به آنان در جامعه اجازه عرض اندام داده نخواهد شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =