اعتبارات خوبی در سفر رئیس جمهور به استان مرکزی مصوب شد/ عزم دولت سیزدهم بر تحقق شعار «دولت مردمی» است

سبزی با بیان اینکه در سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی بودجه خوبی پیش‌بینی شد و مصوبات خوبی داشتند گفت: با توجه به رویکرد دولت بیشتر بودجه به پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص پیدا خواهد کرد چراکه پایان بخشیدن به این پروژه‌ها کار بزرگی است.

به گزارش نارخبر؛حجت الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در گفتگو با دیار آفتاب؛ با بیان اینکه در سفر رئیس‌جمهور به استان مرکزی بودجه خوبی پیش‌بینی شد و مصوبات خوبی داشتند اظهار داشت: با توجه به رویکرد دولت بیشتر بودجه به پروژه‌های نیمه‌تمام اختصاص پیدا خواهد کرد چراکه پایان بخشیدن به این پروژه‌ها کار بزرگی است درعین‌حال با توجه به نیاز برخی شهرستان‌ها بودجه‌ای هم به طرح‌های جدید اختصاص یافت.

وی ادامه داد: پروژه‌های مهمی در استان وجود داشت که نیازمند تکمیل بود ازجمله بیمارستان‌های اراک، خمین و ساوه و همچنین بحث آب‌رسانی به ساوه که بزرگ‌ترین پروژه استان است، همین‌طور بحث قنوات و مسائل صنعتی و کشاورزی که اعتبارت خوبی برای این منظور دیده شد و امیدواریم با پیگیری‌هایی که در استان صورت خواهد گرفت این اعتبارات تحقق پیدا کند تا شاهد رشد و توسعه در استان مرکزی باشیم.

سبزی تصریح کرد: درمجموع اعتبار خوبی دیده‌شده که بخشی از آن به‌صورت گلوبال در اختیار استان قرار می‌گیرد که درخواست داشتیم برش شهرستانی‌ای هم برای سهم هر شهرستان داشته باشد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه همچنین اظهار داشت: مطمئناً رویکرد دولت محرومیت‌زدایی است و چند کار مثبت در حال انجام است که همین حضور شخص رئیس‌جمهور در بین مردم و اقشار مختلف و شورای اداری استان‌ها نشان می‌دهد عزم دولت بر تحقق شعار دولت مردمی است.

وی تصریح کرد: البته با توجه به کسری بودجه، بدهی‌ها باقی‌مانده از دولت‌های قبل و کمبود اعتبارات نباید توقع داشته باشیم که دولت سیزدهم سریعاً اقداماتی را انجام بدهد چراکه این توقع به‌جایی نیست ولی تا جایی که مقدور است اگر بودجه درست، به‌موقع در جای خود هزینه شود مطمئناً بارقه امید در دل مردم ایجاد می‌شود.

سبزی افزود: پیشنهاد دادیم که با توجه به اینکه هیئت دولت همه‌ی استان‌ها را یک دور سفرکرده در دورم دوم از شهرستان‌های بزرگ و کم برخوردارتر به‌جز مراکز استان‌ها شروع کنند چراکه با این روال مردم نتایج ملموس این سفرها را بیشتر خواهند دید.

نماینده ساوه و زرندیه خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم مثل دولت‌های قبلی به دنبال کلنگ زنی و رها کردن پروژه‌ها نیست کما اینکه پروژه‌های مثل بیمارستان ولیعصر اراک چندین سال است که آغازشده و به سرانجام نرسیده لذا طولانی شدن پروژه‌ها با توجه به تورم و هزینه‌ها کار تکمیل آنها را سخت خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 2 =