مردم از حضور در سطح شهر تا حدامکان خودداری کنند

مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی گفت: مردم از حضور در سطح شهر تا حدامکان خودداری کنند، شدت بارندگی عصر امروز بیشتر از روز گذشته خواهد بود.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرگزاری فارس از اراک، امید محترمی پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: از هفته گذشته در برخی از استان‌های کشور شاهد وقوع سیل و خسارت‌های شدید ناشی از آن بودیم، از سه روز گذشته تمام دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران استان به حالت آماده باش کامل درآمده‌اند.

وی تصریح کرد: از روز عصر روز گذشته شاهد بارش‌های در استان بودیم، هوا آفتابی بود اما بلافاصله بارش‌های سخت در برخی از شهرها مشکلاتی را رقم زد.

مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی افزود: در محلات، دلیجان، بخشی از مامونیه و ساوه، در زرندیه و اراک و بخشی از فرمهین آبگرفتگی و  بعضا سیل رخ داد که امروز هم این پدیده تداوم خواهد شد، وضعیت تقویت شده  و شدت وضعیت به مراتب بیشتر از  روز گذشته خواهد بود که پیش‌بینی می‌شود دامنه بارندگیها گسترش یابد.

محترمی بیان کرد: مردم از حضور در سطح شهر اجتناب کنند، بارندگی خسارت‌های احتمالی خواهد داشت که باید بکوشیم این خسارت‌ها به حداقل ممکن برسد، مهم‌ترین هشدار این است که مردم از حضور در مسیل‌ها  و رودخانه‌ها و  صعود به ارتفاعات  جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: مردم از حضور در پارک‌ها، پاساژها، بازارها خودداری کنند.

انتهای پیام/م

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *