نتایج درخشان شاگردان وکیلی/ دومین برد تدارکاتی تیم ملی نوجوانان مقابل مراکش

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه برابر تیم ملی مراکش به پیروزی رسید.

به گزارش نارخبر به نقل ازخبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال مراکش که از سوم مردادماه برای برگزاری اردوی آماده‌سازی در تهران به‌سر می‌برد، عصر امروز (‌شنبه هشتم مرداد) در دومین دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی والیبال نوجوانان ایران رفت.

شاگردان محمد وکیلی در این مسابقه که در سالن فدراسیون والیبال برگزار شد، در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۵ حریف خود را شکست دادند.

عمران گوگ‌جیلی، ‌طاها بهبودنیا، آرمین قلیچ‌نیازی، محمدرضا آل‌‍‌جلیل، مانی علیخانی، امید سقلی و سیدمرتضی طباطبایی ترکیب شروع کننده تیم ملی نوجوانان ایران در این مسابقه بودند.

در ادامه دو تیم توافق کردند که یک ست دیگر با هم بازی کنند و تیم ملی نوجوانان ایران در ست چهارم نیز به پیروزی رسید.

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، وحید مرادی مشاور عالی، میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران این مسابقه دوستانه و تدارکاتی را در سالن فدراسیون نظاره‌گر بودند.

تیم ملی ب والیبال ایران نیز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روزهای یکشنبه و دوشنبه، نهم و دهم مرداد در دو دیدار تدارکاتی به مصاف مراکشی‌ها خواهد رفت.

تیم ملی والیبال مراکش خود را برای حضور در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی آماده می‌کند که از ۱۸ تا ۲۷ مردادماه در کشور ترکیه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *