اختصاص رشته پزشکی به دانشکده علوم پزشکی ساوه

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس با اشاره به نیاز این دو شهرستان به پزشک متخصص و فوق تخصص در بخش‌های مختلف گفت: این رشته به دانشکده پزشکی ساوه اختصاص یافت.

به گزارش نارخبر؛حجت الاسلام محمد سبزی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اختصاص رشته پزشکی به دانشکده علوم پزشکی ساوه اظهار کرد: اضافه شدن رشته پزشکی و ارتقای دانشکده به دانشگاه مطالبه جدی مردم ساوه در حوزه سلامت است.

وی به عدم تمایل بسیاری از پزشکان تمایلی به ارائه خدمات در ساوه گفت: با افزودن رشته پزشکی به دانشکده علوم پزشکی ساوه و پذیرش دانشجویان بومی بستر جذب پزشکان نیز فراهم می‌شود.

حجت الاسلام سبزی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته و با موافقت وزارت بهداشت، رشته پزشکی به دانشکده علوم پزشکی ساوه اختصاص یافت.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس تصریح کرد: با توجه به نیازهای ساوه و زرندیه به پزشک متخصص و فوق تخصص در بخش‌های مختلف، با اختصاص رشته پزشکی این مهم برطرف می‌شود.

حجت الاسلام سبزی با بیان اینکه شهرستان شهرستان ساوه ظرفیت تربیت پزشکان متخصص را دارد، گفت: تربیت نیروهای متخصص پزشکی و افزایش ظرفیت‌های درمانی در سایه ایجاد رشته‌های پزشکی محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه با این امتیاز پزشکان متخصص و فوق تخصص سالیانه موظف به حضور در بیمارستان‌های ساوه خواهند بود، گفت: فرصت خوبی فراهم شده تا با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در بیمارستان‌های ساوه بتوانیم پزشکان بومی را برای این منطقه تربیت کنیم.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =