حوادث رانندگی در ساوه ۹ مصدوم و سه فوتی بر جای گذاشت

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شهرستان ساوه گفت: سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی ساوه ۹ مصدوم و سه فوتی بر جای گذاشت.

به گزارش نارخبر،بهرام صیدی شامگاه پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار کرد: واحد ارتباطات و هدایت عملیات این مرکز گزارش یک مورد حادثه ترافیکی ناشی از برخورد موتورسیکلت با خودروی سواری در یکی از خیابان‌های ساوه را دریافت می کند. 

وی بیان کرد: بلافاصله‌ تیم های عملیاتی اورژانس ۱۱۵ شهری شماره یک و دو برای امدادرسانی حادثه مذکور اعزام شدند، این حادثه ۲ مصدوم به همراه داشت که متاسفانه یک مصدوم به علت شدت جراحات در دم در محل حادثه فوت کرده و مصدوم دیگر بعد از دریافت اقدامات اولیه پیش بیمارستانی جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس منتقل شد. علی رغم تلاش های تیم درمان متاسفانه مصدوم دوم هم در بیمارستان فوت می کند.

صیدی گفت: در حادثه دوم گزارش یک مورد حادثه ترافیکی واژگونی خودروی سواری در جاده خشکرود شهرستان زرندیه دریافت می‌شود که بلافاصله‌ تیم های عملیاتی اورژانس خشکرود و امانیه برای امدادرسانی حادثه مذکور اعزام شدند.

وی ادامه داد: این حادثه سه مصدوم و یک فوتی به همراه داشت که مصدومان بعد از دریافت اقدامات اولیه پیش بیمارستانی جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند. 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه عنوان کرد: یک فقره تصادف نیز در اتوبان ساوه-همدان رخ داد که تیم عملیاتی و امدادی پایگاه جاده ای کیلومتر ۸۴ اتوبان کربلا به مصدومان این حادثه امدادرسانی کردند.

وی بیان کرد: این حادثه ترافیکی واژگونی یک دستگاه خودرو سواری بود و ۲ مصدوم به همراه داشت که یک مصدوم در محل درمان شد و مصدوم دیگر بعد از دریافت اقدامات اولیه پیش بیمارستانی جهت ادامه درمان به بیمارستان شهر فامنین منتقل شد. 

صیدی عنوان کرد: عصر امروز ۱۳ مردادماه ۱۴۰۱ به دنبال گزارش یک مورد حادثه ترافیکی در کیلومتر ۸۷ آزادراه ساوه- همدان، تیم های عملیاتی اورژانس کیلومتر ۸۴ این آزادراه و نوبران جهت امدادرسانی به مصدومان این حادثه اعزام شدند.

به گفته رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان ساوه، در این حادثه ترافیکی چهار سرنشین پیکان دچار جراحت شده بودند که بعد از دریافت اقدامات اولیه درمان پیش بیمارستانی جهت ادامه درمان به بیمارستان شهید مدرس ساوه منتقل شدند. 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + شانزده =