مالک خوشه طلایی: با پاشازاده به صعود فکر کنیم/ می‌توانیم اتفاقاتی مهم رقم بزنیم

پرویزی در خصوص انتخاب سرمربی جدید خوشه طلایی به صحبت پرداخت.

به گزارش نارخبر؛حسین پرویزی، مالک باشگاه خوشه طلایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار داشت: تیم خوشه‌طلایی در سه سالی که در دسته اول فوتبال حضور داشته همیشه توانسته بدرخشد و در جمع رتبه‌های بالایی لیگ قرار بگیرد. حتی در مواردی با اختلاف تفاضل گل از صدر دور مانده. در نهایت با جمع‌بندی انجام شده از میان گزینه‌ها با توجه به دانش فنی آقای پاشازاده و کادرش شامل آقای شکوری و دیگران تصمیم به انتخاب او گرفتیم. کار تیم ما یک هفته است آغاز شده و تمرینات بدنسازی را پشت سر می‌گذاریم.

وی  درباره بازی دوستانه این تیم مقابل سپاهان گفت: آقای ساکت بزرگ ما هستند و به جرات می‌توانم بگویم سپاهان یکی از بزرگان آسیا است. با توجه به نزدیک بودن مسابقات لیگ برتر از ما دعوت شد تا با سپاهان بازی کنیم و این دعوت را پذیرفتیم.

پرویزی در ادامه افزود: تیم ما تیم کاملی است و نفراتی که در تیم ما حضور دارند از بهترین‌های لیگ دسته اول هستم. بازیکنان ما همواره در جدول آقای گلی و پاس گلی میان بهترین‌ها قرار دارند. با توجه به جدیتی که از بازیکنان می‌بینم می‌توانیم اتفاقات بزرگی را شاهد باشیم. همیشه در سال‌های گذشته تیم‌های مدعی صعود را شکست دادیم. از برد مقابل هوادار و فجر گرفته تا خیلی‌های دیگر. متاسفانه صنایعی که در ساوه حضور دارند از این تیم حمایت نمی‌کنند.

پرویزی در پایان گفت: همین زیرساخت‌های اصفهان را ببینید. این مساله به موفقیت این تیم کمک کرده. ساوه یکی بزرگترین شهرک‌های صنعتی خاورمیانه و آسیا را دارد اما دید ورزشی در این منطقه وجود ندارد و ماحصلش کم‌توجهی به تیم خوشه طلایی شده است.

خبرنگار: علی رضایی

انتهای پیام//

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *