تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی با رویکرد امید آفرینی رسالت مهم خبرنگاران است

سرهنگ کریمی تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و روایت صحیح حماسه های هویت ساز با رویکرد امید آفرینی را رسالت مهم خبرنگاران خواند و گفت: خبرنگاران باید در کنار پیگیری مطالبات مردم و آگاهی بخشی در راستای تحقق جهاد تبیین موثر عمل کنند.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی عصر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران ایثار و شهادت استان اظهار کرد: روز خبرنگار مصادف با روزی است که شهید محمود صارمی با مظلومیت تمام در مزارشریف افغانستان به دست گروه های تکفیری به شهادت رسید و بی شک کار خبرنگاری یک کار جهادی است و روز خبرنگار یک روز اعتقادی و مقدس است و لذا شغل خبرنگاری جهاد محسوب می شود.

وی افزود: با توجه به شکست دشمنان در همه راهبردهای ۴۳ ساله علیه انقلاب امروز جنگ شناختی در دستور کار قرار گرفته که با عملیات روانی و جنگ رسانه ای به دنبال گروگان گیری ذهن ها هستند.

سرهنگ کریمی بیان کرد: نقش اصحاب رسانه در جنگ شناختی بسیار با اهمیت است و خبرنگاران باید با راهبرد قطعی و فوری جهاد تبیین در راستای خنثی سازی توطئه های دشمنان نقش آفرینی کنند.

وی تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و روایت صحیح حماسه های هویت ساز با رویکرد امید آفرینی  را رسالت مهم خبرنگاران خواند و گفت: باید در کنار پیگیری مطالبات مردم و آگاهی بخشی در راستای تحقق جهاد تبیین موثر عمل کنند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی افزود: رسانه های در تراز انقلاب اسلامی یکی از عوامل اقتدار کشور هستند و بخش مهمی از اقتدار کنونی جامعه در بخش های مختلف به برکت مجاهدت های اصحاب رسانه است.

وی با تقدیر از اصحاب رسانه استان مرکزی گفت: خوشبختانه در استان مرکزی اصحاب رسانه اهتمام زیادی به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند و با فعالیت های اثر بخش خود اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را در اجرای ماموریت ها یاری می کنند.

سرهنگ کریمی افزود: نگاهی که کنگره شهدای استان مرکزی به بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی داشت تحول بزرگی در این امر رقم زد و با کمترین هزینه شاهد بزرگترین کارها بودیم که امروز به وضوح نتایج آن را شاهد هستیم.

وی خاطر نشان کرد: گفتمان سازی و نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس از اهداف فعالیت های رسانه ای در حوزه ایثار و شهادت است و خوشبختانه در طی سال های گذشته با اقدامات جهادی و پای کار آوردن بسیج رسانه ای شاهد برکات فراوانی بوده ایم.

انتهای پیام/ 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *