نانوایی هایی که تعطیلی خودسرانه داشته باشند، پلمپ می شوند/ شناسایی و پلمپ ۲ نانوایی متخلف در اراک

زند گفت: ۲واحد صنفی نانوایی متخلف در اراک توسط بازرسین اتاق اصناف و همکاری اداره اماکن عمومی با دستور معاون محترم دادستان پلمپ شد.

به گزارش نارخبر؛ جمشید زند رئیس اتاق اصناف استان مرکزی اظهار داشت: در راستای مبارزه و برخورد با متخلفان صنفی و بر هم زنندگان نظام اقتصادی و معیشتی مردم و با همکاری دستگاه‌های ذی ربط در اراک واحدهای صنفی نانوایی متخلف شناسایی و با دستور معاون محترم  دادستان با توجه به تخلف صورت گرفته تعداد ۲ واحد از نانوایی های دولتی به دلیل اقدام به تعطیلی خودسرانه و اخلال در توزیع نان به مردم متخلف شناسایی شده و دستور پلمپ با نصب بنر در محل صادر گردید.

زند همچنین افزود همشهریان عزیز می توانند از طریق سامانه ۳۸۲۰ شکایات، انتقادات و پیشنهادات خود را به صورت مستقیم به واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف منتقل نمایند.

استان مرکزی به عنوان پانزدهمین استان طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان را آغاز کرده است و در حال حاضر ۱۵۳۲ نانوایی در سطح استان مشغول فعالیت هستند که با اقدامات صورت گرفته بیش از ۹۷ درصد نانوایی های استان با نصب کارت خوان هوشمند به شبکه رصد و توزیع عادلانه‌ یارانه‌ها متصل شده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *