انهدام باند سارقان سیم و کابل برق معابر عمومی در ساوه

با تلاش مأموران انتظامی اعضای باند ۳ نفره سارقان سیم و کابل برق با ۱۱ فقره سرقت در شهرستان ساوه دستگیر شدند.

به گزارش نارخبر با تلاش مأموران انتظامی شهرستان ساوه اعضای باند ۳ نفره سارقان سیم و کابل برق با ۱۱ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شدند.

سرهنگ “علی اکبر عیسی آبادی” فرمانده انتظامی شهرستان ساوه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق معابر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی ساوه، با حضور در صحنه‌های سرقت و جمع آوری مدارک و شواهد موجود، به سرنخ‌های مهمی از سارقان و شیوه و شگرد‌ها آن‌ها دست یافتند.

او گفت: تحقیقات و تلاش پلیس آگاهی ساوه، برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه پس از کامل شدن تحقیقات میدانی، این باند سارقان شناسایی و ۳ نفر از سارقان در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: این سارقان حرفه‌ای پس از انتقال به پلیس آگاهی و مشاهده مستندات قانونی پلیس چاره‌ای جز اعتراف نداشتند و سرانجام در بازجویی‌های تکمیلی پلیس به ۴ فقره سرقت سیم و کابل برق و ۷ فقره سرقت معابر در سطح این شهرستان معترف شدند.

او در پایان با اشاره به کشف مقادیری از اموال سرقتی در بازرسی مأموران از مخفیگاه سارقان، از شهروندان خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعات خود را از فعالیت سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. صدا وسیما

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *