واکنش «سهیل مهدی» به حضور تماشگر در بازی پرسپولیس و آلومینوم اراک

رئیس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ گفت: قرار بر این بود که این بازی بدون حضور تماشاگر باشد و حکم انضباطی هم بر همین اساس صادر شده بود، اما متوجه شدیم که برخی از هواداران در استادیوم بودند و باید گزارش ناظر بازی را مطالعه کنیم تا شرایط بررسی شده و تصمیم‌گیری شود.

به گزارش نارخبر؛ سهیل مهدی،رئیس  کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ  در خصوص ظرفیت ۳۰ درصد استادیوم‌ها برای حضور هواداران گفت: این عدد به آخرین ابلاغ سال گذشته ستاد مقابله با کرونا باز می گردد که به مجموعه فوتبال اعلام شده بود و ما هم هنوز بر همین اساس اقدام می کنیم. هنوز ابلاغ جدیدی به ما اعلام نشده است، اما استانداری‌ها به صلاحدید خود و نسبت به رنگ استان خود با محوریت کرونا می‌توانند تصمیم‌های لازم را اتخاذ کنند و این مسیله را در استادیوم آزادی دیدیم و به نظر می‌رسد به سمت عادی شدن گام برمی‌داریم.

او در خصوص اینکه چرا بازی پرسپولیس و آلومینوم اراک با حضور هواداران برگزار شد، گفت: قرار بر این بود که این بازی بدون حضور تماشاگر باشد و حکم انضباطی هم بر همین اساس صادر شده بود، اما متوجه شدیم که برخی از هواداران در استادیوم بودند و باید گزارش ناظر بازی را مطالعه کنیم تا شرایط بررسی شده و تصمیم‌گیری شود. 

 مهدی در خصوص بازی بعدی پرسپولیس در هفته چهارم و آیا این دیدار با حضور بانوان هوادار پرسپولیس برگزار می‌شود یا خیر، بیان کرد: تصمیم‌گیری در این خصوص به نیروهای انتظامی و شورای تامین باز می‌گردد اما فکر نمی‌کنم منعی در این خصوص وجود داشته باشد. هر فضایی بر اساس ساختار فیزیکی و سازه‌های مربوطه، شرایط متفاوتی دارد و فعلا در حال بررسی هستیم تا روند کار، حضور بانوان، میزبانی شایسته و مسایلی از این دست ارزیابی شود و بعد از مشخص شدن شرایط مساعد در چرخه کار قرار می‌گیرند. فعلا در آزادی این مسئله را مورد ارزیابی قرار داده‌ایم، متاسفانه از بابت زیرساخت‌ها دچار نواقصی هستیم که باید حل و فصل شود و این مسئله در دستور کار خواهد بود.

او ادامه داد: استادیوم‌های شهدای فولاد، نقش جهان، فولادشهر، سردار سلیمانی سیرجان و امام رضا (ع) بهترین ورزشگاه‌هایی هستند که می‌توانند پذیرای بانوان باشند، همچنین ۲ استادیوم نوساز مس کرمان و مس رفسنجان اگر وارد مدار مسابقات شوند، از بهترین‌ها برای میزبانی بانوان و آقایان هستند.

باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *