شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند

استاندار استان مرکزی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند.

به گزارش نارخبر به نقل از سایت ایثار واحد استان مرکزی، فرزاد مخلص الائمه در محفل نورانی دیدار با مادر شهید معظم محمد معین نعمتی بابیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.
وی در ادامه، ابراز داشت: تا مادامی‌که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.
استاندار بابیان اینکه شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری‌تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفاً خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می‌دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرزوبوم هستند و مدال افتخار آن‌ها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.
همچنین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ساوه بابیان اینکه ایثار و ازخودگذشتگی شهدا از مهم‌ترین عوامل حفظ انقلاب است، عنوان داشت: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
کریم رسولی افزود: خانواده‌های معظم شهدا و ایثار گران با تقدیم بهترین عزیزان خود درراه دفاع از آرمان‌های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
رسولی در پایان با اشاره به اینکه امید است بتوانیم وظایف خود در را در راستای خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران به نحو مطلوب انجام دهیم تا در پیشگاه خداوند و نزد مردم شرمنده و مدیون خون شهدا نباشیم، بیان داشت: امیدواریم توفیق خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثار گران را به معنای واقعی داشته باشیم.
شهید معظم محمد معین نعمتی اعزامی از ارتش در سال ۶۱ در عملیات رمضان به شهادت رسیده است.
انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *