کشف موادمخدر شیشه در ساوه

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری ۲ توزیع کننده مواد مخدر و کشف مقدار یک کیلو و ۶۷۰ گرم شیشه در بازرسی از خودروی آنان در اجرای طرح کنترل محور‌های مواصلاتی خبر داد.

به گزارش  نارخبر به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛ فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری ۲ توزیع کننده مواد مخدر و کشف مقدار یک کیلو و ۶۷۰ گرم شیشه در بازرسی از خودروی آنان در اجرای طرح کنترل محور‌های مواصلاتی خبر داد.

سرهنگ” علی اکبر عیسی آبادی ” در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوه با انجام تحقیقاتی از فعالیت گسترده ۲ توزیع کننده مواد مخدر صنعتی در سطح این شهرستان، مطلع شده و بلافاصله برنامه ریزی عملیاتی لازم را برای دستگیری آن‌ها آغاز کردند.

سرهنگ عیسی آبادی افزود: با آغاز تحقیقات تخصصی و میدانی پلیس، متهمان مورد شناسایی قرار گرفته و مشخص شد که با یک دستگاه خودروی سواری در حال انتقال یک محموله مواد مخدر صنعتی از استان تهران به شهرستان ساوه هستند.

او گفت: بلافاصله تیمی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد شهرستان ساوه به محل عبور خودروی مورد نظر در سطح محور‌های مواصلاتی این شهرستان اعزام و موفق شدند، خودروی مذکور را در یک عملیات تعقیب و گریز در محور‌های ورودی به شهرستان ساوه متوقف و توزیع کنندگان مواد مخدر را نیز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به کشف مقدار یک کیلو و ۶۷۰ گرم شیشه در بازرسی از خودروی توقیفی افزود: ۲ متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ عیسی آبادی بر وجود عزم راسخ از سوی پلیس استان در مبارزه هدفمند و قاطع با پدیده شوم مواد مخدر تأکید کرد و گفت:   در ادامه این طرح ۲۷ نفر از معتادان متجاهر نیز توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوه شناسایی و جمع آوری و برای سیر مراحل درمانی و سپری کردن دوران نقاهت خود به مرکز ترک اعتیاد معرفی شدند

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *