توزیع روزانه ۵ هزار پرس غذا و پذیرایی از زوار پاکستانی در موکب شهدای ارتش

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب‌شرق ارتش با اشاره به توزیع روزانه ۵ هزار پرس غذا در موکب شهدای ارتش گفت: این موکب در مرز میرجاوه مستقر شده و پذیرای زوار پاکستانی عازم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) است.

به گزارش نارخبر به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ دوم غلامعلیان گفت: موکب بزرگ شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در مرز میرجاوه پذیرای زوار پاکستانی عازم راهپیمایی اربعین حسینی (ع) است.

امیر غلامعلیان با اعلام این خبر افزود: با توجه به شرکت پرشور و گسترده شیعیان کشور دوست و همسایه پاکستان در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) امسال و عبور این عزیزان از طریق مرزهای شرقی کشور به سمت پایانه های مرزی غرب و جنوب غرب ایران اسلامی، تیپ ۱۸۸ زرهی نیروی زمینی ارتش ماموریت یافت تا در گذرگاه مرزی میرجاوه، موکب بزرگ شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران را با امکانات کامل و تجهیز نیازمندی های ضروری برپا کند.

وی ادامه داد: موکب بزرگ شهدای ارتش مستقر در مرز میرجاوه که از ۱۱ شهریور ماه در این منطقه مرزی برپا شده است، به صورت روزانه بین ۲ تا ۵ هزار وعده غذای گرم را با رعایت اصول بهداشتی و ظروف بسته بندی شده یک بار مصرف در سه وعده غذایی صبحانه، نهار و شام طبخ و بین زائرین عزیز توزیع می‌کند.

امیر غلامعلیان افزود: این موکب دارای امکانات مناسبی برای اسکان و استراحت زوار بوده و اماکن پیش‌بینی شده جهت اسکان زائرین دارای وسایل سرمایشی و خنک کننده و مجزا برای استراحت خانم ها و آقایان است.

وی همچنین گفت: این موکب‌ دارای یک بهداری مجهز همراه با پزشکان متخصص بوده و خدماتی مانند تزریقات از جمله تزریق واکسن کرونا، پانسمان، فشارخون، درمان گرمازدگی و خدمات دندانپزشکی را به زائران ارائه می دهد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب‌شرق ارتش در پایان گفت: موکب بزرگ شهدای ارتش که روزانه بین یکصد تا یکصد و پنجاه نفر از خادمان حسینی (ع) تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان به صورت شبانه‌روزی و شیفتی در آن مشغول خدمت هستند، به صورت کاملا خودجوش و با هزینه خیرین عزیز این تیپ، خیرین منطقه و کمک های آستان قدس رضوی و فرمانداری میرجاوه برپاشده و تا ۲۸ شهریورماه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *