سه حادثه رانندگی در کمتر از یک ساعت با یک کشته و ۱۱ مصدوم

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: سه مورد حادثه ترافیکی در محور‌های شهرستان ساوه و زرندیه، ۱۱ نفر مصدوم و کشته بر زمین گذاشت.

به گزارش نارخبر؛رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ساوه گفت: سه مورد حادثه ترافیکی در محور‌های شهرستان ساوه و زرندیه، ۱۱ نفر مصدوم و کشته بر زمین گذاشت.

بهرام صیدی در تشریح این حوادث اظهار کرد: واژگونی سمند در آزادراه ساوه-همدان حوالی پنج کیلومتری غرق آباد، حادثه اول را رقم زد که تیم‌های عملیاتی اورژانس این شهر و نوبران ۲ تن از مصدومان را بعد از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل کردند که متاسفانه در این سانحه یک نفر به علت شدت جراحات وارده در همان لحظه‌های اولیه حادثه فوت کرد. 

وی در خصوص حادثه واژگونی پژو در شهرستان زرندیه روستای کوشکک ادامه داد: این حادثه ۴ تن مصدوم بر جای گذاشت که تیم‌های عملیاتی اورژانس جاده‌ای امانیه و خشکرود پوشش پیش بیمارستانی این حادثه را برعهده داشتند و تمامی مصدومان به مرکز درمانی منتقل شد.

رییس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه افزود: حادثه سوم برخورد دو دستگاه پژو و پراید در محور قدیم ساوه-تهران نزدیک شهر زاویه روی داد که تیم عملیاتی اورژانس زاویه، ۳ تن از مصدومان را جهت ادامه درمان به بیمارستان منتقل و ۲ تن دیگر نیز با درمان در محل حادثه مرخص شدند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *