بصیرت مردم فتنه ها را خاموش می‌کند

فرمانده سپاه ساوه گفت: تمام فتنه ها با بصیرت مردم نقش بر آب شده است.

به گزارش نارخبر،  علیرضا مهدی در نشستی با خبرنگاران شهرستان ساوه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: رسانه ها امروز در دنیا حرف اول را میزنند و اگر رسانه ها رسالت خود را به درستی انجام دهند بزرگترین جهاد تبیین را انجام داده اند.

وی با بیان اینکه رسانه ها با توجه به بهره مندی از علوم و اتفاقات روز در جامعه اثرگذاری خاصی دارند، گفت: خبرنگاران و رسانه های کشور در این ایام سربازان جان بر کف، قوی، مقاوم و هوشیار و بصیری هستند که تلاش می‌کنند در مقابل این جنگ نابرابر ایستادگی کنند.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه در ادامه با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری خود همواره با فتنه ها، تجزیه طلبی ها، ترورها و …. مواجه بود که وقوع جنگ هشت ساله سند محکمی بر تلاش دشمن برای نابودی این مرز و بوم بود. 

وی افزود: کشوری که نیروی نظامی منسجم و تشکیلات دفاعی خاصی نداشت در ابتدای شکل گیری انقلاب خود با یک جنگ سخت و تمام عیار روبرو شد که کشورهای مختلف دنیا در مقابلش صف کشیدند تا به خیال خود بتوانند این انقلاب نوپا را به نابودی بکشانند. 

مهدی با بیان اینکه دشمن برنامه ریزی یک هفته ای را برای به دست گرفتن کشور در سر خود می‌پروراند، گفت: در این جنگ نابرابر کشورهایی که حتی به ما سیم خاردار هم نمیدانند انواع و اقسام سلاح و تجهیزات و پشتیبانی را به نیروهای بعث اهدا میکردند تا بر علیه مردم ایران استفاده کند اما با دستان خالی خود طوری سرزمین های خود را از وجود دشمن خالی کردیم که باعث خاری و ذلت آنان شد.

فرمانده سپاه ساوه با تاکید بر اینکه تلاش دشمن برای نابودی این کشور و سرزمین بخاطر دین و مذهب و حکومتش نیست گفت : ایران قوی در قلب خاورمیانه که یک منطقه استراتژیک محسوب میشود همواره برای دشمنان خطرناک به شمار میرفته است که مرور تاریخ در دوران مختلف بیانگیر این مهم است که دشمن تنها بدنبال تجزیه کردن کشور و کنترل آن به دست استعمار است.

وی تحریف برخی افراد در خصوص جنگ و ایجاد شبهه در خصوص بنیه دفاعی و توان اقتصادی مردم را نادرست دانست و ادامه داد : اگر امروز ما این توان دفاعی و تسلیحات نظامی را نداشتیم کشور ما را همچون سوریه و لیبی و … به میدان جنگ بدل میکردند لذا هرچه ما به تسلیحات جدیدتری میرسیم سایه دشمنان از منطقه دورتر میشود.

وی خاطرنشان کرد : امروز ما در بحث نظامی و موشکی به بهترین ها رسیده ایم چون مقاومت را برگزیدیم و با وحدت کلمه بین اقوام مختلف دست در دست هم دادیم تا این نظام و انقلاب را حفظ کنیم.

سرهنگ مهدی با بیان اینکه به مصداق آیات قرآن فتنه همواره وجود دارد، بیان کرد : متاسفانه امروز برخی افرادی که ادعای حمایت از مردم را دارند با روش های مختلف بدنبال تشویق اذهان عمومی هستند و با سوء استفاده از اتفاقات رخ داده در کشور بدنبال دروغگویی و تحریف هستند. 

فرمانده سپاه ساوه تصریح کرد: بروز این فتنه ها هر بار به بهانه های مختلفی همچون گران شدن نفت، فوت افراد، گرانی در بازار و …. تنها یک هدف دارد که به اذعان خود اپوزیسیون تجزیه و چند دستگی در ایران است.

این مقام مسئول اضافه کرد: چرا همین اصلاح طلب ها و مدعیان جهانی حقوق بشر برای شهدای سردشت که از کردهای اصیل ایرانی بودند و ناجوانمردانه با بمب های شیمیایی بعثیان عراق که ساخت غرب بود جان باختند ، بیانیه نمی دهند، جان همه انسانها عزیز است نباید سواستفاده سیاسی از غم هموطنان کرد.

به گفته وی همه افراد جامعه هموطن ما هستند و باید همگان تلاش کنیم تا فرزندان این کشور از گرفتار شدن در دامان دشمن نجات پیدا کنند. 

سرهنگ مهدی با تاکید بر اینکه فتنه های مختلفی با بصیرت مردم خاموش شده است گفت : انقلاب اسلامی معادلات شرقی و غربی جهان را با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی بر هم زد ، مستکبران حجم تغییرات را باور نمی کردند برای اینکه انقلاب ماندگار نشود جنگ و کودتا و تفرقه‌افکنی راه انداختند ولی انقلاب اسلامی ماندگار شد.

وی در پایان از برنامه ریزی اجرای حدود ۲۰۰ برنامه در قالب ۴۴ عنوان در هفته گرامیداشت دفاع مقدس گفت و بیان کرد :  از جمله این برنامه ها برگزاری یادواره های شهدا ، گلباران مزار شهدا ، آبرسانی و آسفالت مناطق محروم ، تامین جهیزیه، اعزام گروه پزشکی، برگزاری مسابقات ورزشی و همایش‌های بصیرتی ، اجرای نمایش تئاتر، تجلیل از پیشکسوتان و برپایی میز خدمت ادارات و ….. خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − پنج =