جوانان اجازه ندهند کوچکترین خدشه‌ای از سوی دشمن به انقلاب اسلامی‌ وارد شود

سرهنگ عسگری گفت: جوانان باید بدانند که امروزه اولویت ما بستن راه نفوذ دشمنان بوده و نباید بگذارند که کوچکترین خدشه‌ای از سوی دشمن به انقلاب اسلامی‌مان وارد شود.

به گزارش  نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در مراسم تجلیل از ایثارگران شرکت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: فلسفه اصلی بزرگداشت چنین نکوداشت‌هایی تقدیر از زحمات و فداکاری عزیزانی است که در راه دفاع از اسلام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نورزیده اند.

 محمود محمودی افزود: توسعه و پیشرفت‌های عظیم  امروز کشور در صنعت آب و برق، مرهون ایثارگرانی است که با ازخودگذشتگی در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل از کشور دفاع کردند.

جوانان اجازه ندهند کوچکترین خدشه‌ای از سوی دشمن به انقلاب اسلامی‌ وارد شود

جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی هم مقاومت و ایثار را از ویژگی‌های مهم اخلاقی رزمندگان برشمرد و خاطرنشان کرد: تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس یک ضرورت در جامعه امروز بوده؛ چراکه اشاعه آن، موجب گسترش فرهنگ کار مخلصانه و ایثارگری و نیز پیروزی و پیشرفت امور در جامعه خواهد شد.

محمدرضا عسگری با اشاره به نقش پررنگ شهدا و ایثارگران در خلق حماسه جاوید دفاع مقدس، تصریح کرد: همه آحاد جامعه باید برای تداوم نظام جمهوری اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنند؛ چراکه حفظ ارزش‌های اسلامی در جامعه مهم بوده و لذا باید این فرهنگ را در اقشار جامعه نهادینه کنیم .

وی افزود: جوانان باید بدانند که امروزه اولویت ما بستن راه نفوذ دشمنان بوده و نباید بگذارند که کوچکترین خدشه‌ای از سوی دشمن به انقلاب اسلامی‌مان وارد شود.

گفتنی است، در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از ایثارگران توزیع برق استان مرکزی تجلیل شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *