“هیچکس خانه نیست” در ایتالیا و آمریکا به نمایش گذاشته شد

فیلم کوتاه "هیچکس خانه نیست" در ادامه حضورهای موفق خود در جشنواره های بین المللی، در بخش مسابقه بیست و ششمین دوره از فستیوال INTERNATIONAL POLICE AWARD ARTS FESTIVAL ایتالیا، فلورانس و بیست و چهارمین دوره فستیوال بین المللی فیلم کوتاه آمریکا، ایالت تگزاس، شهر ابیلین به نمایش گذاشته شد.

به گزارش نارخبر، فستیوال فیلم ایتالیا(IPAAF) در ۲۶ سال‌ میزبان ستاره‌های بین‌المللی همچون، انیو موریکونه، کالین فرث، هلن میرن، تیلور هاکفورت، آندری کونچالوفسکی، نیکیتا سرگیویچ میچالکوف، مت دیلون و جینا لولوبریجیدا بوده است و از آثار بزرگ‌ترین چهره‌های فرهنگ، هنر و سینما در تمام دوران ها به‌ خاطر مشارکت هنری‌شان تجلیل شده است.

در فراخوان جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه ۲۴ فریم در ثانیه آمریکا نیز آمده است که این رویداد به دلیل ارائه برخی از منحصر بفردترین و چالش‌برانگیزترین برنامه‌های نمایشگاهی در مدار جشنواره، شهرت پیدا کرده است.

این فیلم روایتی از زندگی دختری تنهاست که دلش می‌خواهد به فقیری که پشت در از او تقاضای غذا کرده کمک کندو با تاثیری که از رسانه‌ها می‌گیرید، تصمیماتی را انجام می‌دهد.

فیلم “هیچکس خانه نیست” تاثیر مثبت رسانه را به تصویر می‌کشد و همین نکته باعث به نمایش گذاشتن فیلم در فستیوال‌های مختلف شده است.

کارگران این فیلم کوتاه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: علت ساخت این فیلم دغدغه فیلمساز بوده است که بتواند کمک کردن و جلوه زیبای انسانیت کودکان را به تصویر بکشد.

میثم شمسی با بیان اینکه در این فیلم کوتاه، زهرا رشیدی  به ایفای نقش پرداخته‌ است، افزود: این فیلم قرار است موضوع احسان و جلوه زیبای انسانیت کودکان را القا کند.

 نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم نیز میثم شمسی (کارگردان ساوجی) است. این فیلم در ساوه ساخته شده است و تمامی عوامل آن ساوه‌ای هستند.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *