بصیرت جامعه کارگری در وقایع اخیر ضروری است/ پیاده‌ نظام دشمنان نشویم

معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: بصیرت و بیداری جامعه کارگری در وقایع اخیر و اغتشاشات ضروری است.

به گزارش نارخبر؛ حسن صادقی در نشست دبیران اجرایی خانه‌های کارگر سراسر کشور در خانه کارگر ساوه با بیان اینکه بصیرت و بیداری جامعه کارگری در وقایع اخیر و اغتشاشات ضروری است. اظهار کرد: نباید در وقایع اخیر دچار احساسات زودگذر شویم زیرا همواره پشتیبان نظام بوده‌ایم.

وی با اشاره به جمعیت بالای کارگری در کشور افزود: باید با بهبود وضعیت اقتصادی و مدیریت مطالبات کارگری و توجه به معیشت آنان در جهت رضایتمندی این قشر بکوشیم.

معاون دبیرکل خانه کارگر کشور را همچون کشتی دانست و تصریح کرد: با محافظت از این کشتی و صیانت از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل به مقصد برسیم.

صادقی بیان کرد: طوری باید رفتار و تصمیم سازی کرد تا اساس سیاسی نظام کشور دچار مشکل نشود و بدانیم که ایران مقتدر را دشمن چشم دیدن ندارد و برخی از مشکلات ناشی از سو مدیریت و نشأت گرفته از اقتصاد ضعیف است.

وی گفت: مسؤولان باید از فساد، اتکا به آدم‌های فرصت‌طلب و تخریب نیروهای انقلابی بپرهیزند و گل به خودی نزنند.

معاون دبیرکل خانه کارگر کشور ادامه داد: جامعه کارگری همواره در خط مقدم نظام در شرایط مختلف بوده‌اند و هرگز و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهند آمد.

صادقی افزود: استفاده از بیمه مکمل درمان مناسب، دیده شدن سهم سازمان در ردیف بودجه از دیگر مطالبات جامعه کارگری است.

وی اظهار کرد: در جریان اخیر نباید هم‌صدا با دشمنان حرکت کنیم زیرا کوچکترین غفلتی به ضررمان تمام می‌شود.

معاون دبیرکل خانه کارگر کشور در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر، شورش‌های کور جوانان ۱۵ تا ۲۱ سال را هدف گرفته است، تصریح کرد: هرگز در اعمال سیاست‌های تشکلات کارگری پیاده‌ نظام تیم دشمنان نشویم.

 ۷۴.۵ درصد ضریب پوشش بیمه‌ای شهر ساوه

رئیس سازمان تأمین اجتماعی ساوه نیز گفت: هم‌اکنون ۶۹ هزار و ۴۰۰ نفر بیمه شده اصلی، ۱۷۱ هزار و ۱۶۳ نفر به همراه تبعی و ۱۹ هزار و ۵۰۰ نفر بازنشسته و ۴ هزار و ۱۳۴ کارگاه فعال در این شهرستان وجود دارد.

 امیر اوانلو افزود: هم‌اکنون ضریب پوشش بیمه‌ای شهر ساوه ۷۴.۵ درصد و ۷۵۱ نفر از بیمه بیکاری استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: در زمان حاضر دو هزار و ۱۶۰ نفر کارگر ساختمانی و چهار هزار و ۹۰۰ نفر تحت پوشش مشاغل آزاد و دو هزار و ۸۵۰ نفر بیمه اختیاری در این شهرستان وجود دارد.

انتهای پیام

فارس

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *