بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی جایگزین مدرس ساوه پاسخگوی نیاز کارگران است

- سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: در صورت تکمیل و بهره‌برداری، بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی جایگزین «مدرس» ساوه پاسخگوی نیاز کارگران خواهد بود.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرگزاری مهر، محمود کریمی در مراسم «همایش صنایع مسئولیت‌پذیر در حوزه سلامت» گفت: با توجه به دغدغه‌های کشور در حوزه سلامت و تاکید بر شعار «انسان سالم، محور توسعه پایدار» باید گفت دغدغه دانشکده علوم پزشکی ساوه به عنوان متولی سلامت شهرستان ساوه و زرندیه، سلامت اقشار مردم است که با مشارکت صنایع در این امر می‌توان به توفیقات روزافزون دست یافت.

سرپرست دانشکده علوم پزشکی ساوه ضمن تأکید مجدد بر نقش صنایع در کنترل بیماری کرونا افزود: اگر مشارکت صنایع در خرید دستگاه اکسیژن‌ساز و تجهیزات پزشکی و کمک در امر واکسیناسیون کارگری نبود این موفقیت به وجود نمی‌آمد، ما این توفیق را در مشارکت و یاری صنایع در این امر مهم می دانیم که بسیار تجربه‌ای موفق و امیدوار کننده است.

کریمی تصریح کرد: شهرستان‌های ساوه و زرندیه دارای ۶۳ هزار نیروی کارگری بوده که با خانواده های آن در مجموع ۱۹۰ هزار نفر هستند که سلامت این قشر از جامعه که می‌توانند در صنعت نقش آفرینی کنند بسیار لازم و ضروری است.

وی با تاکید بر تسریح در اجرای پروژه درحال ساخت بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی جایگزین مدرس، گفت: با تکمیل این پروژه، پاسخگوی نیاز کارگران صنایع و خانواده هایشان در ساوه و زرندیه خواهیم بود.

کریمی ضمن تشکر از صنایع در ساخت پروژه پردیس دانشگاهی، تجهیز و خرید دستگاه‌های مورد نیاز در بیمارستان مدرس و ساختمان فیزیکی آن، مشارکت صنایع در این زمینه را خیرخواهانه و مورد قبول قلمداد کرد.

کد خبر 5611136

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =