حضور جالب و مثبت سخنگوی دولت در جمع دانشجویان معترض/ «گفتگو، بهترین راهکار است»

سخنگوی دولت عصر امروز در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه علامه حضور یافت اما حاشیه این مراسم، حضور وی در جمع دانشجویانی بود که بیرون سالن تجمع کرده بودند و شعار می‌دادند و سخنگوی دولت با آنها به گفت‌وگو نشست.

به گزارش نارخبر،به نقل از  تسنیم، علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت امروز در جمع دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی تهران حضور یافت و در نشست پرسش و پاسخی با موضوع آزاد با آنان شرکت کرد.

این حضور سخنگوی دولت در حالی انجام گرفت که دانشگاه‌های کشور در هفته گذشته شاهد تجمعاتی در برخی شهرها بود و برخی تصور می‌کردند که این حضور می‌تواند به تشدید اختلافها و حرف‌ها و حتی احتمال برخی حرکت‌های رادیکال منجر شود، اما نه‌تنها این اتفاق نیفتاد بلکه علی‌رغم برخی شعارهای اولیه جمعی از دانشجویان، اما با حوصله و رویکرد گفتگویی سخنگوی دولت، این حضور نهایتاً در فضای خوب و مثبتی دنبال شد.

بیشتر بخوانید

بیرون سالن سخنرانی بهادری جهرمی، برخی دانشجوبان اقدام به تجمع و سردادن شعار کرده بودند؛ امّا وی پس از اتمام پرسش و پاسخ داخل سالن، در جمع دانشجویان معترض بیرون از سالن نیز حضور یافت و با‌ آنها به گفت‌وگو پرداخت.

در نهایت مراسم بدون هیچ‌گونه برخوردی بین دانشجویان با هم و یا مجموعه حراست به پایان رسید.

این اقدام سخنگوی جوان دولت در شرایطی که فضای دانشگاه‌ها همچنان شاهد برخی التهابات است می‌تواند الگوی موفقی از باز شدن باب گفت‌وگو میان مسئولان و نسل جدید باشد و سایر مسئولان در نهادهای مختلف نیز با حضور در جمع‌های دانشجویی و گفت‌‌وگوی بی‌واسطه با آنان علاوه بر پاسخ دادن به سؤالات،  می‌توانند مانع از سوءاستفاده دشمن شوند و تهدیدهای احتمالی در این زمینه را به فرصت تبدیل کنند.

علی بهادری جهرمی ,
علی بهادری جهرمی ,
علی بهادری جهرمی ,

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *