آغاز چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مرکزی+عکس"> آغاز چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مرکزی+عکس

چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج صبح امروز همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار افتاب ،؛ چهارمین مرحله استانی رویداد تولید محتوا دیجیتال بسیج استان مرکزی به صورت همزمان با سراسر کشور با حضور چهار تیم از شهرستان های محلات، دلیجان، فراهان وساوه از امروز تا ۲۷ آبان ماه در استان مرکزی برگزار می‌شود.

این رویداد ۴۸ ساعته تخصصی در سه بخش پویانمایی و انیمیشن، بازی‌های تلفن همراه و نرم‌افزارهای تلفن همراه برگزار می‌شود و شرکت کنندگان در قالب گروه‌های ۳ تا ۵ نفره، برای شرکت در هرکدام از این سه بخش، حضور دارند.

امسال در کنار رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال، اولین رویداد مردم‌پایه نیز برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند در سه بخش کلیپ و ویدئوهای موبایلی، پوستر و آثار گرافیکی و عکس و عکس‌نوشت آثار خود را ارسال کردند که روز جمعه برگزیدگان این بخش هم مشخص می‌شوند.

شناسایی استعدادها و ارتقای توانمندی‌های فنی و خلاقانه حوزه تولیدات دیجیتال مردم استان مرکزی از اهداف مورد نظر برگزاری این رویداد است.

برگزیدگان این رویداد علاوه بر معرفی در مرحله استانی و دریافت جایزه نقدی، مجوز حضور در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار خواهد شد را دریافت می‌کنند.

   

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *