دشمن به دنبال از بین بردن دین و عفت جامعه است

امام جمعه ساوه گفت:‌دشمنان به خوبی درک کرده‌اند که اگر بخواهند تشیع و دین را نابود کنند باید عفت و حیا و پاکدامنی را در جامعه از بین ببرند چراکه هرگاه حیا از جامعه رخت بر بست و عفت در آن لگدکوب شد، دین همه بساط خود را جمع خواهد کرد.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام جعفر رحیمی در خطبه‌های امروز نماز جمعه ساوه با اشاره به دستور قرآن در خصوص عفاف و حجاب اظهار کرد: در آیات مختلف قرآن کریم تاکید شده است که زنان در مقابل نامحرمان عفاف و حجاب خود را رعایت کنند و نباید با هیچ شکل و رنگ و بهانه‌ای موجبات تحریک مردان شوند.

وی با اشاره به تلاش استعمارگران و مهاجمان فرهنگی برای از بین بردن حیا و عفاف گفت: تلاش دشمنان ما این است که جامعه را به بی بند و باری و بی دینی سوق دهند و در نتیجه به مطامع شیطانی خود برسند.

خطیب جمعه ساوه تصریح کرد: دشمنان به خوبی درک کرده‌اند که اگر بخواهند تشیع و دین را نابود کنند باید عفت و حیا و پاکدامنی را در جامعه از بین ببرند چراکه هرگاه حیا از جامعه رخت بر بست و عفت در آن لگدکوب شد، دین همه بساط خود را جمع خواهد کرد.

حجت الاسلام رحیمی با تاکید بر اینکه گوش دادن به حرف‌های دین باعث پیشرفت ما در همه ابعاد میشود، بیان کرد: آنچه امروز خیلی مهم است مسئله ولایت و ولایتمداری است چراکه هرجا حول محور ولایت بوده‌ایم پیشرفت کردیم و هرجا تحت تاثیر تبلیغات دشمن قرار گرفته و از ولایت فاصله گرفتیم به بن بست خوردیم.

امام جمعه ساوه در ادامه با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج گفت: بسیجی یعنی کسی که جانفشانی و ایثارگری می‌کند و خدمت خود را برای اعتلای کشور و نظامش خالصانه عرضه می‌کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان ما مظلوم هستند، ادامه داد: متاسفانه طی هفته‌های اخیر دیدیم که چگونه اراذل و اوباش و داعش صفتان و جاهلان چگونه برخی از این عزیزان را به شکل وحشیانه به شهادت رساندند.

امام جمعه ساوه با بیان اینکه اخیرا برخی با بی احترامی عمامه از سر روحانیت برمی‌دارند، ادامه داد: ما در دین اسلام به این عمامه برداشتن‌ها و آتش زدن‌ها عادت کرده‌ایم، اما همانطوری که یزیدیان و اجداد آنها تلاش کردند نام علی(ع) و اولاد علی را حذف کنند و نتوانستند شما نیز نمی‌توانید ریشه اسلام و نظام را بزنید.

خطیب جمعه ساوه با بیان اینکه لباس بسیجی کفنش است،گفت: ما در نماز هایمان از خدا میخواهیم شهید شویم اما در مقابل کشورهای ابرقدرتی که از ما ترس دارند نه شمایی که گول خورده اید و به خیابان آمده‌اید.

حجت الاسلام رحیمی با بیان اینکه همین افراد گول خورده هم خواهر و برادران ما هستند، تصریح کرد: ما بزرگ شده مکتب امام حسین هستیم و بسیجی ترس در دل خود راه نمیدهد قطعا بدانید اگر ساکت هستیم شما را خواهر و برادر خود می‌دانیم وگرنه جمع کردن این بساط قطعا کاری نخواهد داشت.

وی گفت: اگر دو ماه پیش عده‌ای به خیابان آمدند شاید بهانه فوت دختری را مطرح می‌کردند اما کسانی که امروز در خیابان آشوب به پا می‌کنند می‌دانند که با چه هدفی این اقدامات را انجام میدهند لذا بازهم آنان را نصیحت می‌کنیم و می‌خواهیم که زندگی و آینده خودشان را خراب نکنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *