برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند"> برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و اخلال گران بازار/ مردم و بازاریان نگران تامین امنیت نباشند

نظری با تاکید بر اینکه بازاریان نگران امنیت مغازه های خود نباشند، اظهار دشت: برخورد قاطع و بدون مماشات با تمام اخلال گران و برهم زنندگان نظم و آرامش مردم انجام خواهد شد و به مردم عزیز و بازاریان گرامی این قول را می دهیم که حتماً با افرادی که بخواهند در این زمینه اختلال ایجاد کنند برخورد قاطع صورت می پذیرد.

به گزارش نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ بهنام نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر اینکه بازاریان نگران امنیت مغازه های خود نباشند، اظهار دشت: برخورد قاطع و بدون مماشات با تمام اخلال گران و برهم زنندگان نظم و آرامش مردم انجام خواهد شد و به مردم عزیز و بازاریان گرامی این قول را می دهیم که حتماً با افرادی که بخواهند در این زمینه اختلال ایجاد کنند برخورد قاطع صورت می پذیرد.

وی افزود: عده ای توسط معاندین تحریک شده اند و به دنبال جوسازی هستند لذا از همه مردم خواهش داریم به فضاسازی دروغین رسانه ای دشمنان توجه نکنند چراکه دشمنان به دنبال دروغ سازی هستند.

نظری با اشاره به اینکه امنیت بازار را طی یک برنامه ریزی دقیق و مشخص تامین خواهیم کرد و هیچ گونه مشکلی در این راستا نخواهیم داشت، تاکید کرد: ‌با افرادی که بخواهند مرعوب برهم ‌زنندگان نظم‌ و امنیت شوند برخورد قاطع خواهد شد و این موضوع را به اتاق اصناف نیز اعلام‌ کرده ایم که با هر واحد صنفی که به دنبال تعطیلی مغازه که خواست برهم زنندگان امنیت و آسایش مردم است، باشد برابر قوانین و مقررات برخورد می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: تعطیلی مغازه دارای دو وجه می باشد، یک وجه آن مسئله امنیت است که همه مطمئن باشند تامین امنیت با جدیت انجام خواهد شد و وجه دیگر آن همراهی با اخلال گران است که ما قطعا این را نمی پذیریم چرا که مردم از ما مطالبه می کنند.

وی ادامه داد: تعطیلی کسب و کار و مغازه ها در خرید و تامین نیازهای مردم اختلال ایجاد می کند که در این صورت به عنوان‌ مدعی العموم به موضوع ورود پیدا خواهیم کرد.

نظری خاطر نشان کرد: اگر مغازه داران نگران امنیت کسب و کار خود هستند مطمئن باشند امنیت با جدیت تامین می شود و هیچ گونه تعارفی با اخلال گران نخواهیم داشت و به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد برای بازاریان عزیز و مردم مشکلی ایجاد شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *