انتقاد شاهینی‌ها از سالن غیراستاندارد شهرداری ساوه

سرپرست تیم شاهین کرمانشاه به شکست تیمش در اولین هفته رقابت های لیگ دسته اول فوتسال کشور مقابل شهرداری ساوه اشاره کرد و گفت: سالنی که در ساوه بازیکنان ما در آن بازی کردند، بسیار لیز و غیراستاندارد بود.

به گزارش نارخبر به نقل از سیداحسان احسانی پس از شکست ۴ بر ۲ تیمش برابر شهرداری ساوه در هفته اول رقابت های لیگ دسته اول فوتسال در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بازیکنان ما در حالی در خارج از خانه میهمان تیم شهرداری ساوه بودند که یکی از دلایل شکست آنها سالنی بود که در آن بازی کردند.

وی ادامه داد: سالن این بازی، بسیار لیز و غیراستاندارد بود و بازیکنان ما به بازی کردن در چنین سالنی عادت  نداشتند.

سرپرست تیم شاهین کرمانشاه با بیان اینکه تیمش برای ادامه رقابت های لیگ تلاش خواهد کرد تا نتایج خوبی کسب کند، عنوان کرد: در کنار سالن نامناسب، باتوجه به اینکه هفته اول رقابت های لیگ هم بود، بازیکنان ما در برخی از اوقات بازی هماهنگی نداشتند که این مشکل به مرور در هفته های آتی حل می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تمام نقایص و مشکلاتی که در این بازی داشته ایم را شناسایی خواهیم کرد تا برای بازی های بعدی آنها را برطرف کنیم.

احسانی با بیان اینکه تیم شاهین برای حضور در رقابت های امسال لیگ دسته اول اکثر بازیکنان سال گذشته خود را حفظ کرده، اظهار کرد: امیدواریم با این بازیکنان بتوانیم امسال نتایج بهتری در رقابت های لیگ کسب کنیم.

تیم شاهین در هفته دوم رقابت های لیگ، ۲۷ آذر میزبان تیم پاس تهران خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *