واکنش رونالدو به حذف از جام جهانی

کریستیانو رونالدو نسبت به حذف پرتغال از جام جهانی 2022 قطر واکنش نشان داد.

به گزارش نارخبر به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته در چارچوب رقابت های مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، تیم ملی پرتغال به مصاف تیم ملی مراکش رفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا رونالدو در آخرین فرصتش دستش از رسیدن به جام قهرمانی بازماند.

این بازیکن که آخرین جام جهانی خود را سپری می کرد، نسبت به حذف از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر واکنش نشان داد.

رونالدو در اینستاگرام خود نوشت: قهرمانی در جام جهانی با پرتغال، بزرگترین و بلندپروازانه ترین رویای دوران حرفه ای من بود. خوشبختانه عناوین زیادی در ابعاد بین المللی از جمله با لباس تیم ملی پرتغال کسب کرده ام، اما قرار دادن نام کشورمان در قله فوتبال جهان، بزرگ ترین آرزوی من بود. من برای رسیدم این هدف و برآورده این رویا سخت مبارزه کردم. در ۵ حضور طی ۱۶ سال در جام جهانی گلزنی کرده و همیشه در کنار بازیکنان و با حمایت میلیون ها نفر، تمام تلاشم را کردم. 

وی ادامه داد: با تمام توانم در زمین حاضر شدم و هرگز از مبارزه و تلاش برای رسیدن به رویا دست نکشیدم. متاسفانه دیروز این رویا به پایان رسید. فقط می‌خواهم همه بدانند که چیزهای زیادی گفته شده، خیلی نوشته شده، گمانه‌زنی‌های زیادی شده، اما تعهد من به پرتغال برای یک لحظه تغییر نکرده است. 

ستاره فوتبال پرتغال نوشت: من همیشه کسی بودم که برای هدف همه می جنگیدم و هرگز به هم تیمی هایم و کشورم پشت نمی کردم. در حال حاضر، چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. متشکرم پرتغال و با تشکر از شما قطر. این رویا تا زمانی که ادامه داشت زیبا بود.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *