حضور پرشور در تشییع شهدای گمنام نشان داد مردم با وجود همه مشکلات زنده‌دل و بیدار هستند"> حضور پرشور در تشییع شهدای گمنام نشان داد مردم با وجود همه مشکلات زنده‌دل و بیدار هستند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به حضور پرشور مردم در تشییع شهدای گمنام گفت: ملت غیور و شجاع ایران امروز افتخار آفرینی کردند مردم نشان دادن با وجود همه مشکلات زنده‌دل و بیدار هستند و آرمانهای امام و رهبری و شهدا را با همه این مشکلات مبادله نمی کنند.مردم ما برای اسلام و اهل بیت و عزت اسلام فداکاری می کند.

به گزارش  نارخبر به نقل از دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مراسم شهادت حضرت فاطمه(س) بیت سادات اراک گفت: ایام فاطمیه ایام بسیار نورانی و پربرکتی است و خداوند در این ایام به ما بسیار کمک میکنند. بعد از این همه توطئه ها خداوند بسیار به ما کمک کرد. نقاط ضعف در کشور وجود دارد اما این مسئله نباید باعث توطئه شود.

دری نجف آبادی با اشاره به خیانت های منافقین اظهار داشتند: غربی‌ها با مطرح کردن بعضی از خانم‌های خائن آبروی خود را بردند بعضی از این افراد انسان های بی هویتی هستند. منافقین با هزار چشمه کوثر و زمزمه قابل تطهیر نیستند. مسئولین کشور از جمله امام رحمه الله و شهید بهشتی و شهید مطهری برای راهنمای و نجات این گروه بسیار فعالیت کردند و این گروه هدایت نشده و نخواهد شد. آنها در ابتدای انقلاب با سرقت اسلحه ها از پادگان ها و علیرغم اینکه امام تاکید فرمودند که اسلحه ها را به حکومت تحویل دهید اما آنها از فرمان امام سرپیچی کرده و در سال‌های ۶۰ و ۶۱ با همان اسلحه های سرقتی علیه حکومت اسلامی قیام مسلحانه کردند آنها با استفاده از شبکه های وهابی و بهایی همچون من و تو و  ایران اینترنشنال علیه حکومت توطئه می کنند.

وی ادامه داد: آنها می‌خواهند برای ملت غیور و شجاع ما و ملت اهل بیتی ما تصمیم بگیرند که این امر باعث تاسف است ملتی که حدود ۳۰۰ هزار شهید داده و هزاران توطئه را به برکت اهل بیت علیه السلام دفع کرده، این بار نیز آنها را رو سیاه می کنند ما همیشه روی پای خود خواهیم ایستاد الحمدلله خداوند دشمنان ما را از احمق آفریده است .

امام جمعه اراک با اشاره به  ایستادگی ملت غیور ایران در حوادث مختلف گفت: دفاع مقدس امتحان بزرگ الهی بود در حالی که ضربه خوردیم آسیب دیدیم ولی در آخر سر بلند شدیم و ماهیت دشمنان ما بیشتر مشخص شد .باید از درس های تاریخ بیاموزید و هوشیار باشیم. جریان ۱۳ آبان امسال خیلی از ماهیت های دشمن را مشخص کرد. امروز نیز در روز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و تشییع شهدای گمنام مردم به خوبی حضور داشته و این امتحان را با سربلندی پشت سر گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی یادآور شد: ملت غیور و شجاع ایران امروز افتخار آفرینی کردند مردم نشان دادن با وجود همه مشکلات زنده‌دل و بیدار هستند و آرمانهای امام و رهبری و شهدا را با همه این مشکلات مبادله نمی کنند.مردم ما برای اسلام و اهل بیت و عزت اسلام فداکاری می کند.

وی با اشاره به شرایط کشور در عرصه بین المللی ادامه داد: وقتی شرایط بین المللی را بررسی می‌کنیم متوجه می‌شویم که با عنایت خداوند شرایط کشور خوب است. در کشور اسرائیل با آمدن نتانیاهو بسیار هیاهو به پا شده و طی ۵ روز ۱۰ هزار نفر برای مهاجرت معکوس ثبت نام کردند که نشان دهنده پایان عمر اسرائیل است. مجلس عمان نیز با تصویب قانون قطع ارتباط با اسرائیل به تحقق این امر سرعت بخشیده است .

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =