دهه فجر، مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است

فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: با بیان اینکه دهه فجر، مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است گفت: عزت ایران و ایرانی، بلکه عزت اسلام و مسلمین در این دهه و به دست ملت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران پایه‌گذاری شد.

به گزارش نارخبر،علیرضا مهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساوه با گرامیداشت ایام چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر، دهه‌ طلوع انقلاب است به همین خاطر، بزرگداشت آن بایستی با اهمیت انجام گیرد.

وی افزود: قبل از دوران حکومت اسلامی و جمهوری اسلامی، حاکمیت و مناسبات بین حاکم و مردم، همواره رابطه‌ غیر اسلامی، رابطه‌ سلطان و رعیت، رابطه غالب و مغلوب بوده است و با انقلاب مردم ایران به رهبری امام خمینی(ره) این سلسله‌ غلط و معیوب و این رشته بیمار پایان یافت.

فرمانده سپاه ساوه با بیان اینکه دهه فجر، مظهر شکوه، عظمت و فداکاری ملت ایران است گفت: عزت ایران و ایرانی، بلکه عزت اسلام و مسلمین در این دهه و به دست ملت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران پایه‌گذاری شد.

مهدی تصریح کرد: با شروع دهه فجر، خاطرات این ملت تکرار می‌شود و با برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار است با عملی کردن منویات رهبر انقلاب در خصوص جهاد تبیین، این خاطرات و این حوادث، به‌وسیله آگاهان ویژه به نسل جدید منعکس شود.

به گفته وی گرامیداشت دهه مبارک فجر، مانع بزرگی در راه تحقق اهداف دشمنان انقلاب اسلامی است و آنها سعی می‌کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند اما دهه فجر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و اراده و عظمت امام بزرگوار را به یاد مردم می‌آورد.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه با اشاره به برگزاری حدود ۳۰۰ برنامه در دهه فجر سال جاری عنوان کرد: گل‌باران مزار مطهر شهدا، سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، یادواره‌های شهدا، مسابقات ورزشی، علمی و فرهنگی، بازدید از موزه عبرت توسط بسیج محلات و اقشار بسیج، حضور پیشکسوتان و مبارزین زمان انقلاب در مدارس شهرستان جهت روشنگری و جهاد تبیین، برپایی میزهای خدمت با حضور مدیران، کرسی‌های آزاداندیشی، برنامه‌های کارگری در صنایع و کارخانجات شهر صنعتی و نشست‌های بصیرتی در مساجد، پایگاه‌های بسیج و افتتاح طرح‌های آب‌رسانی روستایی و طرح‌های محرومیت‌زدایی توسط گروه بسیج سازندگی از برنامه‌های ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ساوه می‌باشد.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *