حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یادآور تکرار رموز پیروزی انقلاب اسلامی است.

نماینده ساوه و زرندیه با اشاره به اینکه دهه فجر تجدید قوای نیروهای انقلابی و تجدید میثاق ملت با انقلاب است ،گفت: مردم ایران اسلامی پر شکوه‌تر از سال‌های قبل در راهپیمای یوم الله 22 بهمن شرکت می‌کنند و با پایبندی بر آرمان‌های امام و رهبری و شهدا مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

حجت‌الاسلام محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در گفتگو با نارخبر گفت : انقلاب بزرگ ما درمیان همه خصومتها ، راه دشوار خود را با اقتدار و صلابت طی کرد و ملت ایران با وحدت کلمه و با تمسک به اسلام و رهبری شجاعانه و حکیمانه مردمی الهی و دین شناسی بزرگ و مؤمن و صالح «امام خمینی (ره ) » نظام جمهوری اسلامی را بر سرکار آورد.

وی ادامه داد:حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ایمان به خدا،وحدت و پیروی از رهبری را تداعی خواهد کرد و رفراندومی مجدد برای تایید و تثبیت و تقویت ریشه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

سبزی افزود:انقلاب به سلامت از انواع تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است اما دشمنان قسم خورده نظام هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه انقلاب اسلامی دارند ولی جبهه ی مقاومت ، تقویت امید ، نشاط و ایمان را برای ادامه ی راه انقلاب و آرمان های امام خمینی رحمه الله تا ظهور حضرت امام زمان عج الله تعالی شریف ادامه خواهد داد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *