دشمن با ایران قوی مشکل دارد و از کشورمان می ترسد

عاون سیاسی سپاه روح الله استان مرکزی سرهنگ بیاتی در اجتماع بی نظیر مردم شهید پرور ساوه در روز ۲۲ بهمن گفت :مسئله اصلی دشمن با این ملت، ایران قوی است و دشمن با ایران قوی مشکل دارد و نمی خواهد این کشور در اوج اقتدار باقی بماند.

سرهنگ پاسدار امیرحسین بیاتی گفت :انقلابیون در مسیر حق مانند نهال و درختی هستند که با گذشت زمان تنومندتر می‌شوند و هیچ باد و طوفانی نمیتواند این درخت تنومند را حرکت دهد.

وی ادامه داد: بعضی افراد مدعی هستند که این دشمنی‌ها از زمان بروز و ظهور انقلاب اسلامی آغاز شده است در حالی که این تصور اشتباه است و دشمنی نظام سلطه با این ملت از ۲۵۰ سال قبل آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

ایشان در خصوص هجمه به عفاف و حجاب در جامعه اسلامی گفت: صدام سال ها پس از جنگ اعلام کرد که ما از ایران شکست نخوردیم بلکه از زنان ایرانی شکست خوردیم چرا که پشتیبانی و حمایت فکری و عاطفی از مردان حاضر در جبهه جنگ، بر عهده زنان است و اگر پشتیبانی آنها از دفاع مقدس و انقلاب نبود قطعا مقاومت ملت ایران پایدار نمی‌ماند.

ایشان تصریح کرد: نقش زنان موجب پایداری انقلاب و پرورش نسل انقلابی بوده است و دشمن برای این موضوع برنامه دارد و به دنبال ایجاد دو قطبی‌های اجتماعی از طریق عفاف و حجاب است ولی قطعا موفق نخواهد شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *