تشکیل ۳۰ فقره پرونده برای غاصبین عناوین دولتی در استان مرکزی

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی از تشکیل 30 فقره پرونده برای غاصبین عناوین دولتی در استان مرکزی خبر داد و گفت: در این پرونده‌ها افراد عناوین دولتی همچون: مأمور شهرداری، کارمند سپاه پاسداران، دهیار روستا، عضو شورای شهر، نماینده دادستان، کارمند اداره برق، مأمور نیروی انتظامی، وکالت و پرسنل اطلاعات را غصب نموده‌اند.

به گزارش نارخبر ،به نقل از دیار آفتاب،

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: در راستای اجرای مفاد سند تحول و تعالی قضایی و انجام مأموریت‌های دستگاه قضا و همچنین عمل به فرمایشات ریاست معظم قوه قضائیه در جهت مبارزه هدفمند با فساد و مفسد و برخورد با غاصبین عناوین دولتی، تعداد ۳۰ فقره پرونده طی سال گذشته در این زمینه، در مراجع قضایی استان تشکیل‌شده است.

 وی افزود: در این پرونده‌ها افراد عناوین دولتی همچون: مأمور شهرداری، کارمند سپاه پاسداران، دهیار روستا، عضو شورای شهر، نماینده دادستان، کارمند اداره برق، مأمور نیروی انتظامی، وکالت و پرسنل اطلاعات را غصب نموده‌اند.

 رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: در مورد تعداد ۱۷ فقره از این پرونده‌ها رأی در محاکم بدوی صادرشده و مابقی موارد در حال رسیدگی است.

موسوی اظهار داشت: لازم است شهروندان در صورت مواجهه با افرادی که درخواست‌های نامتعارفی دارند هوشیار باشند و برای انجام کمک‌های خیرخواهانه نیز  تحقیق لازم از منابع موثق و شناخت طرف مقابل را ملاک قرار دهند.

روابط عمومی دادگستری استان

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =