جهاد تبیین نیازکشور و مقابله با توطئه‌های دشمنان است .

فرمانده سپاه ناحیه ساوه جهاد تبیین را نیاز کشور و مقابله با توطئه‌های دشمنان دانست و گفت: جهاد تبیین سدی در برابر حملات فکری دشمن است بنابراین همه مامسئول هستیم در بحث روشنگری و جهاد تبیین قدم های محکمی برداریم .

به گزارش نارخبر،

فرمانده سپاه ناحیه ساوه  در گردهمایی تولیدگران شهر صنعتی کاوه، اظهار کرد: تکریم خانواده شهدا بر همه مسئولان یک تکلیف الهی است و باید به هر بهانه‌ای از این عزیزان تجلیل شود.

وی با بیان اینکه تقدیم شهدای کارگری به انقلاب اسلامی مایه مباهات این شهرستان و ایران اسلامی است، افزود: نهم اردیبهشت سالروز تشییع نمادین شهید جاویدالاثر برونسی است، شهیدی که در کسوت کارگری به چنان سلوک والایی از معرفت رسید که رهبر معظم انقلاب، این شهید والامقام را به عنوان نماد کارگر در تراز انقلاب اسلامی معرفی کردند و این روز به عنوان روز بسیج کارگری نام گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه ساوه جهاد تبیین را لازمه کشور و مقابله با توطئه‌های دشمنان دانست و بیان کرد: جهاد تبیین در برابر حملات فکری دشمن است بنابراین همه مسئول هستیم آنچه رهبری فرمودند که نشأت گرفته از قرآن است را عمل کنیم.

علیرضا مهدی با بیان اینکه دشمنان تلاش دارند تا افکار را به انحراف بکشانند ادامه داد: جهاد تبیین بسیار لازم و ضروری است؛ دشمنان ما از ابتدا تلاش کردند که مسیر و اهداف انقلاب را به شکل دیگری جلوه دهند.

سید محمد سجادی مسئول بسیج کارگری و کارخانجات سپاه روح‌الله استان مرکزی نیز گفت: با توجه به وظیفه ذاتی بسیج کارخانجات در رفع موانع تولید با تعریف ساز وکارهای مختلف، برای تسهیل شرایط کسب و کار تلاش می‌شود

ایشان درخصوص رفع موانع تولید در سال ۱۴۰۱ گفت :۴۰ واحد خرد و کلان در سال گذشته موانع تولید مانند. انشعابات و مواد اولیه و… رفع شد.

سید محمد سجادی اظهار کرد:
وی افزود: رفع موانع تولید منجر به پویایی اقتصاد و تثبیت اشتغال شده و این مهم منجر به رشد و رونق اقتصاد می‌شود.

پایان پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =