عیادت رئیس دادگستری و دادستان ساوه از روحانی مضروب

در پی حادثه حمله به یک روحانی در روستای احمد آباد از توابع بخش مرکزی ساوه که شب گذشته در ۱۶ اردیبهشت ماه صورت گرفت صبح امروز رئیس دادگستری و دادستان این شهرستان به نمایندگی از سوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی با حضور در بیمارستان شهید مدرس از این روحانی عیادت کردند.

به گزارش نارخبر،ابوالحسن شریفی، رئیس دادگستری شهرستان ساوه امروز در جریان عیادت از روحانی حادثه دیده در جریان روند درمان او قرار گرفت و دستورات لازم برای ادامه فرآیند درمانی او را صادر کرد.

وی با تاکید بر برخورد قاطعانه با عامل و یا عوامل این حادثه اظهار کرد: بنا به دستور رییس کل دادگستری و با توجه به دستگیری ضارب، مراجع انتظامی مکلف هستند تا با بررسی کامل کلیه ابعاد این موضوع پرونده را تکمیل و به مرجع قضائی ارسال کنند تا در سریعترین زمان ممکن با عامل یا عوامل این حادثه برابر قانون رفتار شود.

رئیس دادگستری شهرستان ساوه افزود: شب گذشته این روحانی جوان در روستای احمدآباد واقع در بخش مرکزی ساوه که با اصابت چاقو توسط فردی که گفته می‌شود سابقه عدم تعادل روحی و روانی دارد مضروب شده و به بیمارستان شهید مدرس منتقل شد.

شریفی در پایان تصریح کرد: روحانی حادثه دیده با تلاش پزشکان از ناحیه گردن و کشاله ران مورد عمل جراحی قرار گرفته که بنا بر اعلام کادر درمان خطر رفع شد و حال عمومی او رضایت بخش است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =