مگر مى شود کسى خود را مسلمان و مقلد امام بداند و خطر کفر علیه اسلام را مشاهده کند و در جبهه حاضر نشود

شهيد على شريف در سوم فروردین1337، در‏ روستای نشوه ‏از توابع شهرستان ساوه به دنیا آمد. پدرش محمدباقر، کشاورزی می کرد و مادرش سحرناز نام داشت. سواد مکتبی داشت. کارگر بود، سال 1358 ‏ازدواج کرد و صاحب دو پسر و دو دختر شد. به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. پنجم دی1365 ، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر، دست و پا، شهید شد. مزار او در گلزار شهدای شهرستان زادگاهش واقع است.

به گزارش نارخبر، به نقل از نوید شاهد؛شهید على شریف در سوم فروردین۱۳۳۷، در‏ روستای نشوه ‏از توابع شهرستان ساوه به دنیا آمد.وصیت نامه شهید بزرگوار به شرح ذیل است:

درود و سپاس بر خداوند تبارک و تعالى

اینجانب على شریف فرزند محمد باقر شهادت به وحدانیت  و یگانگى  قادر قهار  مى دهم و  خود را  عبد فقیر و ذلیل او  مى دانم.

شهادت مى دهم بر تمام انبیاء عظام بالخصوص حضرت محمد ابن عبدالله (ص)  خود را از امت آن حضرت مى دانم .

شهادت مى دهم  به ولایت و امامت دوازده کوکب اسمان ولایت که اولین آن حضرت على (ع) و آخرین آن حضرت صاحب عصر (عج)  که خود را از منتظران آن حضرت مى دانم  هستم.

 و اعتقاد دارم  که این جنگ تحمیلى جنگ بین حق و باطل است  و تمام کفر در مقابل  تمام اسلام   ایستاده است  و کسانى که یاراى رزم دارند در جبهه  حاضر شوند . اگر نمى دانید بیخود ادعاى ایمان به انقلاب و رهبرى نکنید. مگر مى شود کسى خود را مسلمان و مقلد امام بداند و خطر  کفر علیه اسلام را مشاهده کند و در جبهه حاضر نشود پس چرا زمانى که یک پست و مقام گیرتان مى آید  ملاک را  حرف امام قرار میدهید که باید حرب الله حاکم باشد  و اما جهاد پیش مى آید سر باز مى زنید پس شما ها از دروغگویان هستید.

 و اما معتقد به امر به معروف و نهى منکر هستم  و از ضروریات اسلام است و به خانواده سفارش مى کنم در زندگى نصب العینى خودشان قرار دهند.

و سفارش مى کنم که اطاعت کنید از اوامر ولایت فقیه که همان اطاعت از خدا و رسول و امانت است .

والسلامعلى شریف

۶۵/۹/۲۹

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *